با در نظر گرفتن تحریم های صورت گرفته نسبت به بانک های ایرانی، یکی از بهترین گزینه ها برای انجام مبادلات ارزی، پرفکت مانی می باشد. این موضوع دو علت مهم دارد: ۱- پرفکت مانی دارای پنل فارسی است و کار کردن با آن برای کاربران فارسی زبان، بسیار ساده می باشد. ۲- تاکنون، پرفکت مانی در تمامی این سال ها، هیچ گونه تحریمی نسبت به کشور عزیزمان نداشته است. برای همین مجموعه تراپی ساخت و ایجاد حساب پرفکت مانی را به شما توصیه می کند. لازم به توضیح است، افتتاح حساب پرفکت مانی و استفاده از آن، ریسک کمتری نسبت به پی پال دارد.

 

 با 85,000 تومان حساب خود را افتتاح کنید

حساب افتتاح شده وریفای و به همراه مدارک می باشد

 

افتتاح حساب پرفکت مانی

حساب پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی (Perfect Money)، یک سیستم پرداخت آنلاین است که به شما، این امکان را می دهد تا بتوانید هزینه های فوری و انتقال پول را به صورت مطمئن در هر کجای دنیا که هستید؛ انجام دهید. با افتتاح حساب پرفکت مانی، به راحتی می توانید در سایت هایی که پذیرنده درگاه پرفکت مانی هستند، کالا یا خدمت خود را خریداری نمائید.

افتتاح حساب پرفکت مانی

زمان افتتاح حساب پرفکت مانی، توجه داشته باشید که اطلاعات وارد شده را با دقت و مطابق با اطلاعات فرم های شناسایی خود برای ما ارسال نمائید. هزینه افتتاح حساب پرفکت مانی به همراه مدارک ۱۰۰ درصد وریفای شده، توسط متخصصان مجموعه تراپی، فقط ۸۵ تومان می باشد. جهت بهره مندی از این خدمت، بر روی لینک آن کلیک فرمائید. متخصصان ما در زمانی کمتر از 24 ساعت به خدمت شما رسیدگی خواهند کرد.

این نوید را به شما می دهیم، در صورتی که خود، اقدام به افتتاح حساب پرفکت مانی کرده اید اما هنوز آن را وریفای نکرده اید، می توانید این کار را به ما بسپارید! خدمت وریفای حساب پرفکت مانی شما، در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

مزیت های ایجاد حساب پرفکت مانی

معاملات انجام گرفته بین کاربران، خیلی سریع انجام می شود.

پس از پایان هر تراکنش، صورت حساب عملکرد خود را در پروفایل حساب کاربری تان، می توانید مشاهده فرمائید.

هر تراکنشی، پس از احراز هویت از طریق SMS انجام می شود، که این عمل امنیت حساب پرفکت مانی را حفظ می کند.

به دلیل وجود اپلیکیشن آن بر روی گوشی های موبایل، با دو سیستم عامل Android و IOS ، کارکردن با آن بسیار ساده می باشد.

و ...

معایب ساخت حساب پرفکت مانی

کارمزد برداشت پول در حساب پرفکت مانی، بیش از 2% می باشد.

استفاده از پرفکت مانی برای شهروندان آمریکایی و ساکنان آن ممنوع می باشد.

 

 با 85,000 تومان حساب خود را افتتاح کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان