نحوه تبدیل پرفکت مانی به وب مانی
این روزها با حضور انواع درگاه ها، کاربران آنلاین ممکن است چندین اکانت داشته باشند. چرا که همه سایت ها پذیرنده تمامی این درگاه ها نیستند برای همین شما مجبور هستید چند اکانت داشته باشید. این اکانت ها شامل پی پال، وب مانی، پرفکت مانی و... می باشند. پرفکت مانی، بدلیل مزایای زیادی که دارد؛ در بین ایرانیان طرفداران زیادی پیدا کرده است. زیرا علاوه بر کارمزد پائین، امنیت بالا و... تاکنون هیچ گونه تحریمی نسبت به کشور ایران نداشته است. از طرفی بیشتر سایت های معتبر و همچنین سایت های کلیکی، پذیرنده این درگاه هستند. حال ممکن است نیاز داشته باشید که اکانت دیگر خود یعنی وب مانی را برای اموری مانند خرید از یک فروشگاه معتبر آنلاین، انتقال پول، تمدید خدمت و .... شارژ کنید. اگر ترجیح می دهید به جای اینکه از شرکت های معتبر ارائه دهنده خدمات ارزی بخواهید، شارژ حساب وب مانی شما را انجام دهند؛ ارز پرفکت مانی تان را به اکانت وب مانی تان منتقل کنند، به جای درستی آمده اید. در این مقاله به پاس احترام به نظرات شما دوستان عزیز، بر آن شدیم تا نحوه تبدیل پرفکت مانی به وب مانی را مرور کنیم. با ما مثل همیشه همراه باشید.

تبدیل پرفکت مانی به وب مانی

تفاوت های وب مانی با پرفکت مانی از لحاظ کارمزد، انواع کیف پول و... می باشد. پرفکت مانی، شامل کیف پول های دلار، یورو و طلا می باشد. شما به راحتی می توانید تبدیل انواع ارزهای پرفکت مانی به وب مانی تان را به ما بسپارید.

نحوه تبدیل پرفکت مانی به وب مانی

دوستانی که اهل حساب و کتاب هستند، ممکن است ترجیح دهند به جای شارژ حساب وب مانی که متحمل کارمزدهایی نیز می شوند، یکی از حساب های خود را به webmoney منتقل کنند. مخصوصا اگر آن حساب یک منبع درآمد برای آن ها باشد. به فرض مثال در سایت های کلیکی ثبت نام کرده اند و درآمد حاصل از آن به حساب پرفکت مانی شان منتقل می شود و حال در نظر دارند وجه شان را به حساب وب مانی منتقل کنند.

برای این کار لازم است تنها در سایت تراپی ثبت نام کنید. سپس در بخش تیکت ها درخواست خود را برای همکاران ما ارسال نمائید. همکاران ما درخواست شما را بررسی کرده و اطلاعات مربوط به شماره حساب های شما را دریافت می کنند. 

موجودی پرفکت مانی از شما خریداری شده و معادل آن با کسر کارمزد به حساب وب مانی تان منتقل می شود. به همین راحتی در کمترین زمان ممکن شاهد انتقال حساب از پرفکت مانی به حساب وب مانی تان هستید.

لطفا سوالات خود را از طریق چت آنلاین با مشاوران ما، در میان بگذارید.

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان