فروش دلار وب مانی | به صورت آنلاین

  • ۱۳۹۶/۰۴/۱۳
  • پریسا رضایی
  • 225 بار

تخصص در زمینه های علمی و عملی، با توجه به گسترش روز افزون دامنه دانش و علوم مختلف، امری اجتناب پذیر است. این امر همراه با پیشرفت تکنولوژی موجب شده است تا متخصصان بخواهند از تخصص خود فراتر از  شهر و کشور خود استفاده کنند. خوشبختانه متخصصان ایرانی نیز همگام با متخصصان خارجی در این عرصه نیز فعال بوده اند اما مشکلی که وجود دارد درآمد حاصل از پروژه های دورکاری به دلار، یورو، پوند و... می باشد. لازم به توضیح است در این رابطه جای هیچ گونه نگرانی نیست! ما در این مرحله به شما کمک خواهیم کرد. مقاله حاضر، حاوی مطالبی در جهت فروش دلار وب مانی به منظور بهره مندی حداکثری شما از خدمات مجموعه تراپی می باشد. با "ما"، برای کسب "بهترین ها" همراه باشید!

 

نقد کردن درآمد وب مانی

فروش دلار وب مانی به ما

فروش دلار وب مانی

گسترش علوم ارتباطات سبب شده است تا تخصص های گوناگونی نیز، با توجه به این نیازها به وجود بیاید. خدای منان را سپاسگزاریم که با فروش دلار وب مانی شما، می توانیم به شما خدمت کنیم. سازمان ها و شرکت های زیادی جهت نقد کردن درآمد ارزی شما بوجود آمده اند. هرچند که تفاوت هایی در ساختار آن ها وجود دارد، با این حال شباهت های آن ها نیز کم نیستند. طبعا سازمانی که عملیات نقد کردن درآمد ارزی افراد بیشتری را انجام می دهد بی شک به تمامی قوانین آن آگاهی بیشتری دارد و رضایت کاربران خود را بیشتر جلب می کند. خوشبختانه در تمامی این سال ها با بکارگیری افراد کارآزموده، سرعت عمل بالا و کارمزد پائین توانسته ایم رضایت خاطر شما سروران گرامی را تامین کنیم. از همراهی شما، صمیمانه سپاسگزاریم!

نحوه فروش دلار وب مانی به ما

فروش دلار وب مانی

برای بهره مندی از این خدمت، تنها لازم است فرم سفارش فروش دلار وب مانی را ثبت کنید. سپس درامد ارزی خود را به حساب ما منتقل کرده و طی زمانی حداقل 3 ساعت در روزهای کاری و حداکثر تا 24 ساعت در روز های تعطیل ، معادل ریالی درآمد ارزی خود را دریافت نمائید. برای آگاهی از میزان معادل درآمد ریالی خود می توانید از محاسبه گر در صفحه ابتدایی سایت، استفاده نمائید. از معدود شرکت های رسمی در این زمینه هستیم که با پائین ترین کارمزد، درآمد حاصل از کسب و کار شما را به ریال تبدیل می کنیم.

دیگر خدمت مجموعه تراپی:

خدمت دیگری که ما به شما ارائه می کنیم فروش دلار وب مانی، جهت شارژ حساب شما می باشد. ما می توانیم انواع کیف پول های شما را با دلار، یورو و... شارژ کنیم. پس از ثبت سفارش و واریز معادل ریالی به حساب تراپی، در زمانی کمتر از 3 ساعت حساب وب مانی شما شارژ شده است.

شارژ حساب وب مانی

 

خدمت ویژه:

خیلی از متخصصان ایرانی، ترجیح می دهند به جای داشتن حساب وب مانی و دغدغه های هک شدن آن، به نوعی دیگر درآمدهای خود از پروژه های خارج از کشور را دریافت کنند. تمایل زیادی دارند تا این کار را به شرکت های مطمئن بسپارند تا به دور از هرگونه نگرانی و اینکه متحمل کارمزد بیشتری شوند فقط به بالا بردن سطح تخصص خود فکر کنند. این نوید را به شما می دهیم که به راحتی می توانید در سایت هایی که درگاه وب مانی را می پذیرند شماره کیف پول وب مانی شرکت تراپی را وارد کنید و زمانی که وجه به حساب ما وارد شد معادل ریالی آن را در یکی از حساب های بانکی ایران که زمان ثبت سفارش یادداشت کرده اید؛ دریافت نمائید. برای بهره مندی از این خدمت بر روی لینک ثبت سفارش کلیک کرده؛ متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن به خدمت شما رسیدگی خواهند کرد.

نظر خود را با دیگران در کامنت ها به اشتراک بگذارید!

نظر خود را ارسال کنید