فروش دلار پی پال
یک کارفرمای آزاد یا کارمند آزاد، یک اصطلاح است که معمولا برای فردی که خود کار می کند، استفاده می شود که لزوما به یک کارفرمای خاص در بلند مدت متعهد نیست. همچنین، فردی که به عنوان یک نویسنده، طراح، کارگردان یا مانند آن کار می کند، ساعت کار، روز، شغل و ... را به فروش می گذارد و به طور منظم برای یک کارفرما کار نمی کند. امروزه کارفرمای آزاد یا همان فری لنسر یکی از شغل های نوظهور است که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. افراد با تخصص های گوناگون می توانند از سر تا سر جهان پروژه کاری دریافت کنند. اما متاسفانه مشکلاتی را نیز برای افراد ایجاد کرده است که مهمترین آن نقد کردن درآمد ارزی شان می باشد. خوشبختانه ما می توانیم با فروش دلار پی پال شما، در کمترین زمان ممکن و پایین ترین کارمزد، درآمد ارزی تان را به ریال تبدیل کنیم. تنها لازم است بر روی لینک زیر کلیک فرمائید. برای کسب بهترین ها همراه ما باشید!

فروش دلار حساب پی پال شما

 

لازم به توضیح است، دوستانی که قصد خرید پی پال از ما جهت شارژ کردن حساب خود را دارند. ما می توانیم در این مرحله نیز شما را همراهی کنیم. ابتدا شرایط فروش پی پال به شما را مطالعه فرمائید سپس فرم سفارش خرید دلار حساب پی پال شما را ثبت و در نهایت ارسال فرمائید. متخصصان ما در مجموعه تراپی در زمانی بین 1 تا 3 ساعت به خدمت شما رسیدگی می کنند و میزان وجه مورد نظر شما را به حساب پی پال تان واریز می کنند.

فروش دلار پی پال

فروش دلار پی پال شما

سبز اندیشان گرامی، توجه داشته باشید! خیلی از دوستانی که به تازگی کسب و کار اینترنتی و کارفرمای آزاد را تجربه می کنند از مشاوران ما در مورد نحوه کسب درآمد ارزی و تبدیل آن به ریال سوالات زیادی پرسیده بودند. همین موضوع ما را بر آن داشت تا مختصرا توضیحی در رابطه با آن برای شما گردآوری کنیم.

در صورت پذیرفتن یک پروژه از خارج از کشور در زمینه گرافیک، عکاسی، برنامه نویسی و ... جهت کسب درآمد ارزی آن، مجموعه تراپی دو راه حل به شما پیشنهاد می دهد. اولین پیشنهاد این است که خود اقدام به افتتاح حساب پی پال وریفای شده نمائید. البته این روش به دوستانی که فقط جهت کسب درآمد از حساب پی پال استفاده می کنند توصیه نمی گردد. چرا که همیشه باید مراقب باشید حساب پی پال تان هک نشود و همچنین در این خصوص با داشتن حساب پی پال مجزا، کارمزد بیشتری برای شما متحمل می شود؛ در ضمن می بایست راه های جلوگیری از لیمیت شدن حساب پی پال را رعایت کنید. دومین، راحت ترین و بدون دغدغه ترین پیشنهاد این است که زمان دریافت پروژه، ایمیل پی پال مجموعه تراپی را وارد کنید. پس از انتقال وجه به حساب ما، حداکثر تا 24 ساعت معادل ریالی درآمد ارزی خود را می توانید دریافت نمائید.

نحوه فروش دلار پی پال به ما

sells-paypal-to-trapay

 

در ابتدا برای آگاهی از معادل ریالی درآمد ارزی خود می توانید از محاسبه گر سایت که در صفحه اول تعبیه شده است؛ استفاده نمائید. میزان ارز خود را همراه با نوع ارز وارد کرده سپس خرید پی پال از شما را انتخاب فرمائید. معادل ریالی آن به شما نمایش داده می شود.

برای فروش دلار پی پال به ما لینک خدمت آن را انتخاب فرمائید. سپس فرم ثبت سفارش را تکمیل کرده و ارسال نمائید. در زمانی کمتر از 24 ساعت معادل ریالی درآمد ارزی خود را دریافت می نمائید. به همین سادگی می توانید از سایر کشورها پروژه کسب کنید و توسط ما درآمد ارزی خود را به ریال تبدیل کرده و در کمترین زمان ممکن آن را دریافت کنید.

 

در صورت داشتن هر گونه سوال یا مشورت، مشاوران ما در مجموعه تراپی، آماده پاسخگویی به شما گرامیان می باشند...لطفا با ما در تماس باشید!

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان