نقد کردن پول پی پال | تبدیل دلار پی پال به ریال
امروزه یکی از مشاغلی که با آن می توان بدون داشتن نگرانی های حضور کارفرما و ساعت کاری منظم، به کسب درآمد مکمل پرداخت؛ گرفتن پروژه های دورکاری از سایت های خارجی مانند عکاسی، برنامه نویسی، ترجمه و ... می باشد. تعداد زیادی از فری لنسرها به دلیل پذیرفتن درگاه پی پال در این سایت ها، امنیت بالای آن و کاربری آسان اقدام به افتتاح حساب پی پال می کنند. درامد ارزی کسب شده توسط آن ها به راحتی بعد از اتمام پروژه به حساب شان منتقل می شود. اما متاسفانه این کار برای آزاد کاران بدون مشکل نمی باشد! پیدا کردن مکانی مطمئن با سرعت عمل بالا جهت نقد کردن درامد ارزی و تبدیل دلار پی پال به ریال، از دغدغه های همیشگی آن ها می باشد. این نوید را به شما می دهیم که متخصصان ما در مجموعه تراپی عملیات نقد کردن پول پی پال شما را در کمتر از 24 ساعت و زیر نظر "انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی" انجام می دهند. مشتریان وفادار در تمامی این سال ها، گویای این حقیقت می باشند.

نقد کردن درآمد ارزی

 

نقد کردن پول پی پال

نقد کردن پول پی پال

متاسفانه به دلیل محرومیت بانک های ایران، مشاهده درگاه بانک های ایرانی در سایت های خارجی میسر نمی باشد. اما این موضوع مانع کسب درامد ارزی شما از طریق گرفتن پروژه و یا بازی های آنلاین نمی شود ! ما می توانیم وجه شما را دریافت کنیم و عملیات تبدیل دلار پی پال به ریال را برایتان انجام دهیم. البته توجه داشته باشید؛ برای نقد کردن پول پی پال، اگر حسابتان بیش از 500 دلار داشته باشد و وریفای نمی باشد؛ قبل از ثبت سفارش  جهت نقد کردن پول پی پال حتما آن را وریفای کنید تا دچار مشکل نشوید. زیرا امکان دارد پی پال به شما مشکوک شود و حسابتان را لیمیت کند.

نحوه تبدیل دلار پی پال به ریال

پس از دریافت درآمد ارزی خود، به راحتی با ثبت سفارش نقد کردن پول پی پال، می توانید عملیات تبدیل دلار پی پال به ریال را به ما بسپارید! متخصصان ما پس از انتقال پول به حساب تراپی، در زمانی کمتر از 24 ساعت، معادل ریالی آن را به حساب شما در ایران واریز می کنند. از قابلیت های سایت تراپی، وجود محاسبه گر در سایت می باشد. به راحتی می توانید برای آگاهی از معادل ریالی درآمد خود، قبل از ثبت سفارش عملیات تبدیل دلار پی پال به ریال، از میزان آن اطلاع پیدا کنید. لازم به توضیح است مجموعه تراپی، از معدود شرکت های رسمی در زمینه نقد کردن پول پی پال می باشد که می تواند انواع ارزها شامل دلار، یورو، پوند و روبل روسیه را در کمترین زمان ممکن و بالاترین قیمت به ریال تبدیل کند.

نقد کردن پول پی پال

خدمت ویژه تراپی:

تعداد زیادی از شما گرامیان، که به تازگی با سایت های خارجی به منظور گرفتن پروژه های دور کاری آشنا شده اید و فقط از حساب پی پال خود در جهت کسب درآمد ارزی می خواهید استفاده کنید؛ از مشاوران ما در رابطه با افتتاح حساب پی پال سوالاتی پرسیده بودید. بر آن شدیم تا بهترین پاسخ را در این مقاله ارائه دهیم؛ زیرا ممکن است سوال افراد دیگری نیز باشد.

ما به شما توصیه می کنیم اگر فقط از حساب پی پال، برای کسب درآمد ارزی استفاده می کنید، به جای آن که همیشه نگران نقد کردن پول پی پال و تبدیل دلار پی پال به ریال باشید و از طرفی متحمل کارمزد بیشتری هم شوید! این کار را به ما بسپارید. به راحتی شماره حساب پی پال تراپی را در سایت مورد نظر خود وارد کرده؛ زمانی که وجه به حساب تراپی واریز شود، معادل ریالی آن به صورت اتوماتیک و در کمترین زمان ممکن به حساب شما در ایران واریز می شود. برای رسیدن به بهترین ها، همراه ما باشید!

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان