وبلاگ

گواهی سلتا (CELTA) | مدرک آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان در سراسر جهان

بیانی نکاتی در مورد گواهی سلتا (CELTA) ، ویزگی های منحصر به فرد آن نسبت به سایر دوره های آموزش تدریسزبان انگلیسی به همراه روش های برگزاری دوره.

تفاوت بین Tefl و Celta چیست؟

Tefl و Celta دو مدرکی هستند که شما می توانید با استفاده از آن ها در کشور های خارجی تدریس زبان داشته باشید. تراپی به شما می گوید چگونه.

مدرک TEFL چیست؟ | پرداخت آزمون TEFL توسط تراپی

آزمون و مدرک TEFL برای کسانی که قصد تدریس زبان انگلیسی را در هر جایی از جهان دارند الزامی است. تراپی روش پرداخت این آزمون را به شما آموزش می دهد.

مدرک سلتا (CELTA) چیست؟ | پرداخت هزینه ی آزمون سلتا توسط تراپی

معرفی آزمون بین المللی سلتا (CELTA) به همراه بیان شرایط و نحوه ی دریافت مدرک سلتا (CELTA) و نیز سرفصل های آموزشی این آزمون.

بهترین مشاغل در آلمان برای مهاجران کدامند؟

بهترین مشاغل در آلمان برای مهاجران موضوع جالبی برای مهاجران است تا با استفاده از آن بتوانند زندگی بهتری برای خود ایجاد کنند. تراپی به شما می گوید چگون...

معرفی ابزارهای طراحی گرافیکی آنلاین

بیان ضرورت نیاز به استفاده از ابزارهای طراحی گرافیک آنلاین به همراه معرفی برخی از مهم ترین ابزارهای طراحی گرافیک و نیز ذکر برخی از ابزارهای رایگان.

خرید ارز اسکریل از شما | نقد کردن اسکریل

خرید ارز اسکریل یا همان نقد کردن ارز اسکریل یکی از خدماتی است که توسط شرکت تراپی انجام می شود. روند انجام این کار به شما آموزش داده می شود.

هزینه اپلای برای دانشگاه ها چقدر است؟

هزینه اپلای برای دانشگاه های مختلف خارجی متفاوت است. تراپی در این مقاله هزینه های مورد نیاز را به شما اعلام و همچنین پرداخت می کند.

انواع حساب اسکریل کدامند؟ | سرویس VIP اسکریل چیست؟

آگاهی از انواع حساب اسکریل می تواند به شما هنگام افتتاح حساب کمک کند. تراپی اطلاعات مورد نیاز در این زمینه را در اختیارتان قرار می دهد.

معرفی اکانت دولوپر (developer) اپل

معرفی برنامه ی دولوپر اپل به همراه بیان مهم ترین امکاناتی که این برنامه برای اعضای ان ارائه داده است و نیز آشنائی با اکانت دولوپر (developer) اپل.