آخرین مطالب

با معیارهای انتخاب یک اپلیکیشن خوب آشنا شوید

برای انتخاب یک برنامه ی کاربردی مناسب بهتر است که قبل از خرید، ابتدا معیارهای انتخاب یک اپلیکیشن خوب را در نظر داشته باشید.

دلایل استفاده از بلاک چین چیست؟

بیان موارد کاربرد بلاک چین برای پی بردن به این موضوع که چرا استفاده از بلاک چین لازم است و چرا در صنایع مختلف از این تکنولوژی استفاده می شود.

با کاربردهای اینترنت اشیا (IOT) آشنا شوید

آشنایی با مهم ترین کاربردهای اینترنت اشیا (IOT) در اتوماسیون صنعتی، حوزه ی بهداشت و ارتقا سطح سلامت جامعه، جمع آوری داده و ...

انتقال مستقیم پول با وسترن یونیون | انتقال پول به کیف پول ارز های دیجیتال با وسترن یونیون

چگونگی انتقال مستقیم پول با وسترن یونیون به کیف پول های ارزهای دیجیتال، بلاک چین و ... به همراه توضیحاتی در مورد آن ها و خدمات ارائه شده توسط وسترن یونیون.

بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان اسپانیایی در سال 2019

اشنایی با بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان اسپانیایی و بیان امکانات مربوط به هر کدام و نیز روش ها و منابع آموزشی مربوط به هر اپلیکیشن.

پر درآمد ترین مدارک آی تی (IT) در سال 2019 (قسمت دوم)

معرفی پر درآمد ترین مدارک آی تی (IT) به همراه میزان درآمدی که با در دست داشتن این مدارک می توان کسب کرد و ذکر مهارت های مربوط به هر مدرک.

پر درآمد ترین مدارک بین المللی آی تی (IT) در سال 2019 (قسمت اول)

آشنایی با پر درآمد ترین مدارک بین المللی آی تی (IT) به همراه ذکر ویژگی ها و مهارت هایی که دارندگان این گواهینامه ها کسب خواهند کرد.

آشنایی با مزایای کیف پول ارز دیجیتال Exodus

آشنایی با مزیت های کیف پول ارز دیجیتال Exodus به همراه امکاناتی که این کیف پول ارز رمزنگاری شده برای کاربران فراهم کرده است.

تاثیر ارزش گذاری استارت اپ ها بر میزان سرمایه شرکت

مشخص ترین تاثیر ارزش گذاری استارت اپ ها بر میزان پولی است که شما برای مشارکت دریافت می کنید. به این ترتیب شما می توانید هدف گذاری مالی بهتری داشته باشید.

ارزش گذاری استارت اپ ها چگونه انجام می شود؟

تعریف ارزش گذاری استارت اپ ها به همراه بیان چگونگی انجام آن و اینکه ضرورت ارزش گذاری استارت اپ ها چیست و چه تاثیری بر مدیریت مالی کسب و کار دارد.