آخرین مطالب

خرید از سایت های خارجی

برای خرید از سایت های خارجی می توانید از ویزا کارت ، مستر کارت ، حساب پی پال وریفای شده و همچنین خدمات تراپی استفاده نمایید.

خرید لجر نانو ایکس

برای خرید لجر نانو ایکس می توانید از خدمات شرکت تراپی استفاده کنید. و یا از آمازون با ویزا کارت و یا مسترکارت خرید کنید.

معرفی کیف پول لجر نانو ایکس

کیف پول لجر نانو ایکس Ledger Nano X ورژن جدیدی از کیف پول لجر نانو است که قابلیت اتصال به تلفن همراه از طریق بلوتوث را دارای می باشد.

روش های افزایش امنیت حساب پرفکت مانی چیست؟

با افزایش امنیت حساب پرفکت مانی از طریق روش هایی مانند ارسال کد تایید از طریق ایمیل، اس ام اس و ... مانع از انجام کلاهبرداری های اینترنتی توسط حسابتان می شود.

چگونه اصل بودن لجر نانو اس را تشخیص دهم؟

برای تشخیص اصل بودن لجر نانو اس می توانید محتویات جعبه لجر نانو را بررسی کنید.و اطمینان حاصل کنید که قبلا تنظیم نشده باشد.

مشکل عدم دریافت اس ام اس از وب مانی و رفع آن

مشکل عدم دریافت اس ام اس از وب مانی از طریق ارسال تیکت به بخش پشتیبانی سایت وب مانی و یا برنامه وب مانی کیپر کلاسیک قابل حل است.

خرید از دارک وب و معرفی مارکت های معروف آن چگونه انجام می شود؟

برای خرید از دارک وب و معرفی مارکت های معروف آن حتما باید از مرورگر مخصوص Tor و VPN و به احتمال زیاد بیت کوین استفاده نمایید.

دارک وب Dark Web بازار سیاه اینترنتی چیست؟

دارک وب Dark Web بازار سیاه اینترنتی به بخشی از اینترنت گفته می‌شود که امکان دسترسی به آن برای عموم توسط مرورگرهای معمولی امکانپذیر نیست و باید از Tor استفاده شود.

مزایای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال اتریوم چیست؟

مزایای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال اتریوم شامل افزایش قیمت در آینده، خرید با اتریوم، امنیت و سرعت بالا و ... می شود.

معرفی بهترین ابزارک ها (Gadget) در سال 2020

برخی از بهترین ابزارک ها (Gadget) هستند که بسیار کارآمدند و لازم است حتی در سفر آن ها را همراه خود داشته باشید تا در سفر به مشکل بر نخورید.