آیا میتسوبیشی از پرداخت های بلاک چین حمایت می کند؟

بر اساس گزارشاتی که در اوایل این هفته منتشر شد، شبکه پرداخت ارز دیجیتال توسط یک بانک ژاپنی پشتیبانی می شود. گروه مالی UFJ میتسوبیشی (MUFG) بزرگ ترین بانک در ژاپن اعلام کرد که آنها قرار است بلاک چین خود را بر اساس شبکه پرداخت به مدت یک سال و در طول شش ماه اول سال 2020 قرار دهند. MUFG یک بانک بزرگ است و از لحاظ میزان سرمایه جز 5 بزرگ ترین بانک در جهان است. در ادامه با تراپی همراه باشید تا مطالب بیشتری در خصوص پرداخت های بلاک چین و حمایت میتسوبیشی از آن برای شما بیان کنیم.

شبکه باز سراسری برای پرداخت های بلاک چین

یک شبکه سراسری که با نام "شبکه باز سراسری" شناخته می شود، از تکنولوژی بلاک چین برای پرداخت های خود استفاده می کند، تا بتواند بیشتر از یک میلیون تراکنش را در یک ثانیه پردازش کند. شبکه باز سراسری، یک شبکه بسیار محرمانه و قدرتمند بلاک چینی است. آنچه نشان می دهد مبنی بر این است که ما هنوز نمی دانیم این شبکه بر اساس کدام بلاک چین کار می کند. تنها چیزی که مشخص است این است که MUFG  سازنده ی اولیه این شبکه است و چنانچه مشارکت های پنهانی نیز وجود داشته باشد، کسی چندان از آن آگاهی ندارد. این شبکه سراسری، خدمات بسیار گسترده ای از قبیل پردازش پرداخت زنده، میکروپرداخت ها و دیگر تکنولوژی های مبنی بر اینترنت اشیا (IOT)، ارائه می دهد.

پرداخت های بلاک چین

بر اساس آنچه از کوین دسک گزارش شده است، سابقا MUFG  تکنولوژی بلاک چین را در چند زمینه کاربردی از جمله پرداخت های بلاک چین ، مورد کنکاش و جستجو قرار داده است. به طور کلی تکنولوژی بلاک چین در ژاپن بسیار عظیم است و جای تعجب نیست که MUFG در حال حاضر در حال تحقیق در مورد تکنولوژی بلاک چین در برخی از موقع در همکاری با سایر شرکت ها می باشد.

پیامدها و نتایجی که وجود دارد این است که MUFG می تواند در شرف پذیرفتن پرداخت های ارز دیجیتال باشد، بنابراین این منطقی است که بگوئیم آن ها در حال ایجاد بلاک چین شخصی خوشان هستند. احتمال این هم وجود دارد که این یک پلتفرمی باشد که برای تسهیل پرداخت های FIAT و سایر تراکنش ها طراحی شده باشد.

گروه میتسوبیشی قصد دارد تا از پرداخت های بلاک چین پشتیبانی کند

اخیرا توسط گروه مالی UFJ میتسوبیشی (MUFG)، گزارش شده است که آن ها یک سیستم پرداخت مبتنی بر بلاک چین جدید راه اندازی کرده اند. گروه مالی عبارتند از دارندگان بانک ژاپنی، با خدمات مالی بسیار قوی که ارائه  میدهند و از سران توکیو ژاپن می باشند. پنجمین بانک بزرگ جهان در حال فعالیت بر پروژه ای است با مشارکت شبکه تحویل محتوا ایالات متحده، آکامای(Akamai) که هدف آن این است که در نیمه ی اول سال 2020 راه اندازی شود.

Akamai و MUFG هر دو به تازگی اعلام کرده اند که در ماه می سال گذشته با انتشار یک طرح کلی از اینکه شبکه باز سراسری چیست، همکاری خود را اعلام کرده اند و یک تاریخی را مشخص کردند برای شروع سال مالی 2018، که این وعده به وقوع نپیوست.

همزمان، یک منبع خبری بیان کرد که این شبکه پرداخت جدید، به چندین سرویس پرداخت متنوع مجهز خواهد شد توسط یک واسط کاربری که می تواند به عنوان یک شبکه ارتباطات مورد استفاده قرار گیرد و شامل توابعی برای انتقال و مدیریت ارز از طریق بلاک چین می باشد. استفاده از این سیستم جهت کاهش هزینه های تراکنش ها برای همه نوع سرویس های پرداخت می باشد و قادر است تعداد بسیار زیادی تراکنش را مدیریت کند.

گروه Mitsubishi طی ماه های اخیر تلاش های بسیاری مبنی بر پیاده سازی بلاک چین ها را آغاز نموده است، در این میان نیز به دنبال یک راهکار انتقالی با برزیل با استفاده از Ripple XRP نیز بوده است.

پرداخت های بلاک چین

در همین ماه میتسوبیشی نودهای کوچکی ایجاد کرد تا ارز دیجتال خود را در چند نقطه زمانی از سال به طور آزمایشی آغاز کند. خبر اصلی در در مورد این ارز دیجیتال در سال 2016 اعلام شد. ششمین بانک بزرگ ژاپن نیز در حال تلاش بودند تا اولین بانک ژاپنی باشند که ارز مجازی را ارائه می کند.

ارز MUFG مسلما بر اساس تکنولوژی بلاک چین می باشد و به کاربران اجازه می دهد تا تراکنش های ثابت شخص به شخص را انجام دهند، همچنین این امکان برای آنه ا وجود دارد که با هزینه های بسیار پائین خرید نمایند.

MUFG می گوید که این شرکت تمام معاملات را از طریق شبکه ارز دیجیتال خود پردازش می کند و ادعا می کند که چنین رویکردی باعث بهبود ثبات ارز آن ها خواهد شد. در ژانویه سال گذشته، یک شرکت محلی دیگر دارایی های ارزی خود را ارائه کرد که بر رشد روزافزون فن آوری پذیرش بلاک چین ها در کشور متمرکز بود.

از توجه و همراهیتان تا پایان این مقاله صمیمانه ممنون و  سپاسگزاریم. لطفا مشکلات و سوالات خود را با در میان بگذارید. همکاران ما در تیم تراپی آماده ی پاسخگوئی به سوالات شما عزیزان هستند. 

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان