کارت شارژ (ووچر) پرفکت مانی | فروش ووچر (voucher) پرفکت مانی

  • ۱۳۹۶/۰۴/۱۵
  • پریسا رضایی
  • 4,755 بار

همانطور که در مقاله افتتاح حساب پرفکت مانی به آن اشاره شد؛ پرفکت مانی، از امن ترین روشهای انجام مبادلات ارزی می باشد. کارت شارژ (ووچر) پرفکت مانی که دارای مبلغ از قبل تعیین شده ای می باشد برای "شارژ حساب" یا "خرید با پرفکت مانی" قابل استفاده می باشد. مجموعه تراپی با هدف ارائه خدمات ارزی در سطح عالی، ارائه دهنده انواع کارت شارژهای 2 دلاری، 5 دلاری تا 100 دلاری می باشد. کارت شارژ (ووچر) پرفکت مانی خریداری شده شامل یک شماره، کد فعال سازی، مقدار مورد نظر شما و تاریخ ایجاد بر روی آن می باشد. برای خرید هر کدام از این کارت ها، از طریق لینک زیر می توانید نسبت به خرید آن اقدام فرمائید.

 

خرید کارت شارژ پرفکت مانی

کارت شارژ (ووچر) پرفکت مانی

مزیت کارت شارژ (ووچر) پرفکت مانی

در صورت داشتن حساب پرفکت مانی، به شما توصیه می کنیم همیشه مراقبت های لازم جهت هک نشدن حسابتان را رعایت فرمائید. از مزیت های دارندگان کارت شارژ (ووچر) پرفکت مانی، این می باشد که با استفاده از این کارت ها، بدون داشتن حساب پرفکت مانی و اینکه متحمل پرداخت کارمزدی شوند از سایت هایی که پذیرنده حساب پرفکت مانی هستند؛ می توانند خرید خود را انجام دهند. از طرفی با استفاده از این کارت ها افرادی که دارای حساب perfect money هستند،  می توانند اقدام به شارژ حساب خود نمایند. 
پرداخت آنلاین، به صورت مطمئن و محرمانه برای دریافت محصولات و خدمات از بزرگترین مزیت کارت شارژ (ووچر) پرفکت مانی می باشد. توجه داشته باشید که این کارت شارژ ها مشابه پول نقد هستند بنابراین در صورت گم شدن این کارت ها مسئولیت با خود شخص است ولی با وجود اینکه مشابه پول نقد هستند نمی توان آن ها را با پول نقد تعویض کرد! در صورتی که در مورد تفاوت پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی از نظر کارمزد سوالی دارید می توانید از مقاله تفاوت پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی از نظر کارمزد استفاده کنید.

کارت شارژ (ووچر) پرفکت مانی

نحوه واریز مبلغ کارت شارژ (ووچر) پرفکت مانی به حساب

1- در مرحله ابتدایی باید به سایت رسمی پرفکت مانی مراجعه کرده و وارد حساب کاربری خود شوید. (در صورتی که هنوز اقدام به افتتاح حساب پرفکت مانی نکرده اید، ما می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم)

2- سپس از منوی بالا گزینه ”Deposit” را انتخاب فرمائید.

3- در این قسمت، لطفا بر روی گزینه "e-Voucher" کلیک فرمائید.

4- در پنجره باز شده موارد لازم شامل شماره کارت شارژ، کد فعال سازی را در قسمت مربوطه وارد نمائید و پس از تایپ کردن کد امنیتی بر روی دکمه "Activation" کلیک کنید.

5- در مرحله آخر حسابی که می خواهید شارژ شود را انتخاب نمایئد.

6- تبریک می گوئیم حساب شما شارژ شد.

کارت شارژ (ووچر) پرفکت مانی

خرید و فروش کارت شارژ (ووچر) پرفکت مانی

خداوند منان را شاکریم که می توانیم دو خدمت "خرید و فروش کارت شارژ (ووچر) پرفکت مانی " را برای شما انجام دهیم. برای بهرمندی از این خدمات تنها لازم است بر روی لینک های مربوطه کلیک فرمائید. متخصصان ما در اسرع وقت، به تیکت شما رسیدگی می کنند و سفارش شما انجام می شود.

خرید ووچر پرفکت مانی از ما                                                                            فروش ووچر پرفکت مانی به ما

 

ما به شما کمک می کنیم تا خریدی مطمئن از فروشگاه های آنلاین در سراسر جهان داشته باشید. همچنین بتوانید تنها با یک کلیک مقدار وجه مورد نظرتان را با آرامش خاطر به هر کجای جهان انتقال دهید. لطفا در صورت داشتن هرگونه سوال یا تنها برای مشورت، با ما از طریق چت آنلاین در تماس باشید...منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم!

نظر خود را ارسال کنید