معرفی سایت های خارجی برتر آموزش آنلاین

  • ۱۳۹۶/۱۱/۰۷
  • پریسا رضایی
  • 932 بار

زمانی که من دانشجو بودم، تقریبا می توانم بگویم که بسیاری از درس هایم را به صورت آموزش آنلاین یاد گرفتم. چرا که زمانی که شما در واحد های مختلف به صورت آنلاین شرکت می کنید می توانید به راحتی از آموزش های مختلفی که در سطح جهان ارائه می شوند استفاده کنید. همچنین یادم هست که این آموزش ها علاوه بر اینکه رد زمینه تخصصی به من کمک می کردند، در یادگیری زبان انگلیسی هم بسیار کمک دهنده بودند. بنابراین امروز تصمیم گرفتم مجموعه ای از همه سایت های برتری که در مورد آموزش های آنلاین می شناسم را به شما معرفی کنم. در صورتی که شما در حال حاضر با این سایت ها آشنا هستید و تنها می خواهید که پرداخت در آن ها را برای استفاده از آموزش ها انجام دهید می توانید از لینک زیر استفاده کنید. 

پرداخت در سایت های آموزش خارجی

آموزش آنلاین

معرفی سایت های آموزش آنلاین :

همانطور که در قسمت بالا گفته شد، استفاده از آموزش های آنلاین می تواند در زمینه های مختلف به شما کمک کند. به عنوان مثال زمانی که شما از این آموزش ها استفاده می کنید محدودیتی برای زمان استفاده از آن ها ندارید. بنابراین این سایت ها می توانند برای آن دسته از عزیزانی که شاغل هستند بسیار مفید باشد. علاوه بر این، معمولا آموزش های سایت هایی که در این قسمت به شما معرفی می کنم براساس بهترین استانداردها ایجاد شده اند، بنابراین می توانید مطمئن باشید که به درستی می توانید دروس مورد نظر خود را فرا بگیرید. برای استفاده از این سایت ها، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و از طریق آن پرداخت را انجام دهید. در این سایت ها برای پرداخت در صورتی که دارای حساب پی پال هستید می توانید خودتان این کار را انجام دهید. در صورتی گه با این حساب و کارایی های آن آشنایی ندارید می توانید از مقاله های حساب پی پال (PayPal) چیست و چگونه کار می کند ، افتتاح حساب پی پال و پرداخت با پی پال استفاده کنید. ولی در صورتی که می خواهید این کار توسط شرکت های خدماتی انجام شود می توانید این کار را به تراپی واگذار کنید. مجموعه تراپی با کمترین کارمزد و در کمترین زمان ممکن این کار را برای شما انجام می دهد. سایت های آموزشی خارجی عبارت هستند از : 

1. پرداخت هزینه در سایت edx توسط کارت شتاب

2. پرداخت هزینه در سایت future learn توسط کارت شتاب توسط تراپی 

3. پرداخت هزینه در سایت coursera توسط تراپی

4. انواع روش پرداخت در سایت PREPLY

5. پرداخت هزینه در سایت persianpod101 چگونه انجام می شود

6. پرداخت هزینه ارزی سایت germanpod101 به ریال

7. پرداخت در سایت spanishpod101

8. روش های پرداخت در سایت englishclass101 

9. معرفی سایت turkishclass101 | نحوه پرداخت در آن 

10. معرفی سایت لیندا (lynda) 

دوستان عزیز توجه کنید که در این قسمت من سایت های خارجی آموزش آنلاین را به شما معرفی کردم که خودم می شناختم، در وورتی که شما سایت های دیگری را نیز می شناسید، می توانید از طریق چت آنلاین برای مشاوران ما ارسال کنید، تا نحوه ثبت نام  و پرداخت در آنها را به شما آموزش دهم.

نظر خود را ارسال کنید