شارژ سیم کارت بین المللی چگونه است؟

  • ۱۳۹۷/۰۳/۰۳
  • پریسا رضایی
  • 1,390 بار

همراهان عزیز در سری مقالاتی که تراپی برای شما در رابطه با سیم کارت بین المللی آماده کرده بود، توضیحات کاملی در رابطه با انواع این سیم کارت ها را در اختیار شما قرار دادیم. حال که با نحوه خرید این سیم کارت های بین المللی آشنایی کافی را پیدا کرده اید، بد نیست با نحوه شارژ سیم کارت بین المللی نیز آشنا شوید. البته قبل از هر چیز اگر قصد خرید هر کدام از این سیم کارت ها را دارید می توانید از طریق لینک زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید : 

تماس با ما

در این مقاله همان طور که گفته شد تنها به بیان روش شارژ سیم کارت بین المللی می پردازیم. بنابراین اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید حتما مقالات زیر را مطالعه فرمایید :

بیشتر بخوانید : 

شارژ سیم کارت بین المللی

نحوه شارژ انواع سیم کارت بین المللی : 

اکثر سیم کارت هایی که ما قبلا به معرفی آن ها پرداختیم دارای یک برنامه تلفن همراه هستند که شما می توانید با استفاده از آن برنامه سیم کارت خود را شارژ نمایید. هر کدام از این سیم کارت ها طرح های مختلفی را به شما پیشنهاد می دهند که شماغ متناسب با نیزا خود می توانید یکی را انتخاب کنید. تقریبا در تمامی انواع این سیم کارت ها شما می توانید پرداخت خود را از طریق کارت های اعتباری مانند ویزا کارت و مستر کارت انجام دهید. بنابراین اگر این کارت ها را ندارید و یا دارای اعتبار کافی نیستند می توانید از طریق لینک زیر درخواست های خود را برای متخصصان تراپی ارسال نمایید : 

خرید فوری کارت قابل شارژ                                                                                پرداخت با ویزا / مستر

اما برخی از عزیزان تمایل دارند که این کار را یک شرکت خدمات ارزی برای آن ها انجام دهد. بنابریا تنها نییاز است که شما درخواست خود را ارسال کرده، معادل ریال شارژ مورد نظر را به شرکت مورد نظر پرداخت نمایید، و منتظر شارژ سیم کارت خود در کمتر از دو ساعت کاری باشید. 

توجه : 
1- شارژ سیم کارت بین المللی که انجام می دهید غیر قابل بازگشت است. حتی اگر اعتبار سیم کارت شما تمام شده باشد و یا به زودی تمام شود اعتبار مثبت سیم کارت شما از بین خواهد رفت. 
2- بعد از شارژ سیم کارت بین المللی، کد رهگیری در اختیار شما قرار داده می شود که شما باید از آن نگهداری کنید تا اگر شارژ شما انجام نشد، درخواست شما از این طریق قابل پیگیری باشد. 

شارژ سیم کارت بین المللی

همراهان عزیز تقریبا می توان گفت تمامی انواع این سیم کارت ها در سایتی مانند آمازون وجود دارند بنابراین نگران نحوه خرید آن ها نباشید. در صورتی که در رابطه با پرداخت در سایت های خارجی سوالی دارید می توانید از سری مقالات زیر استفاده نمایید :

بیشتر بخوانید : 

معرفی سایت های خارجی برتر آموزش آنلاین

اموزش برنامه نویسی با سایت codeschool

آموزش های تجارتی در سایت skillcrush

پرداخت در سایت آموزشی udacity

معرفی سایت آموزشی codeavengers و پرداخت در آن

راهنمای خرید از سایت آمازون Amazon 

پرداخت در ایبی با پی پال

پرداخت هزینه آزمون GRE

پرداخت هزینه ارزی ثبت نام آزمون تافل اینترنتی TOEFL iBT با کارت شتاب

پرداخت هزینه چاپ مقاله در isi و نحوه انجام آن

امیدواریم با نحوه شارژ سیم کارت بین المللی آشنایی کافی را بدست آورده باشید. در صورت وجود هر گونه سوال می توانید از طریق چت آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید.

نظر خود را ارسال کنید