چگونه پی پال رایگان بدست آوریم؟ | راه های بدست آوردن پی پال رایگان (Free paypal)
ممکن است الان که در حال مطالعه این مقاله باشید؛ از اینکه جستجوی زیادی در گوگل کرده اید و نتوانسته اید راه درستی برای دریافت پی پال رایگان بدست آورده باشید؛ خسته شده باشید! به شما این مژده را می دهم که با مطالعه این مقاله، دیگر نیازی به مطالعه یا جستجو در اینترنت ندارید. چرا که ما به جمع آوری بهترین و مطمئن ترین راه و روش های دریافت پی پال رایگان پرداخته ایم و آن ها را برای شما جمع آوری کرده ایم. البته اگر با پی پال آشنایی کافی ندارید می توانید از مقاله های حساب پی پال (PayPal) چیست و چگونه کار می کند و ساخت و ایجاد حساب پی پال: آموزش گام به گام و تصویری قبل از مطالعه این مقاله استفاده کنید. پیشنهادات ما با دقت بررسی شده اند تا شما را از ترفندها یا ویروس ها محافظت کنند. پس مثل "همیشه" همراه "ما" باشید.

پی پال رایگان

از روش هایی که در این مقاله به شما آموزش می دهیم می توانید پی پال رایگان بدست آورید و انتقال پول از پی پال به ایران را به آسانی انجام دهید.

1. PointsPrizzes

وب سایت PointsPrizzes یک راه منحصر به فرد و آسان برای دریافت PayPal رایگان می باشد. توسط این سایت شما می توانید با تکمیل پیشنهاداتی مانند ارسال ایمیل تان برای خبرنامه ها، شرکت در نظرسنجی ها یا پر کردن فرم آن ها، امتیاز کسب کنید. سپس معادل این امتیازات، به حساب پی پال شما پول واریز می شود.

پی پال رایگان

خیلی از دوستان که تجربه شرکت در سایت های اینچنینی را دارند نگران این هستند که از آن ها خواسته شود هر چیزی را دانلود کنند یا کارت اعتباری خود را ارائه دهند! نه خیال تان راحت باشد، پیشنهادات این سایت از شما نمی خواهد کاری انجام دهید که خطرناک باشد. پیشنهاداتی خود را با دقت بررسی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که ما با تبلیغ کنندگان قابل احترام کار می کنیم.

پس از به دست آوردن امتیازات کافی، می توانید درخواست پرداخت کنید که به طور مستقیم به حساب PayPal شما پرداخت می شود.

این یک فرصت باورنکردنی برای کسب درآمد آنلاین است. ما تاخیر پرداخت های مستقیم به مدت 30 روز را تأیید می کنیم تا اطمینان حاصل شود که بازپرداخت های بیش از حد و یا هر نوع سوء استفاده وجود ندارد. پس مطمئن شوید که اطلاعات درست را هنگام تکمیل پیشنهادات ارائه می دهید. سیستم بازبینی پیچیده است اما اطمینان میدهد که اطلاعات جعلی محاسبه نخواهد شد. در مواردی بخصوص در مورد سوء استفاده، حسابها بلاک می شوند.

2. برنامه ipoll

پی پال رایگان

با استفاده از این اپلیکیشن شما می توانید علاوه بر اینکه خبرها را دریافت کنید، حساب خود را نیز افزایش دهید. این اپلیکیشن برای سیستم عامل های اندروید و ios وجود دارد. با شرکت در هر نظرسنجی این برنامه می توایند 1 دلار به حساب خود اضافه کنید. 

3. Swagbucks

پی پال رایگان

با ساختن حساب کاربری در برنامه Swagbucks، علاوه بر انجام کارهای خود می توانید پی پال رایگان دریافت گنید. این برنامه هم برای سیستم عامل های اندروید و ios توسعه داده شده است.

4. Slidejoy

پی پال رایگان

با استفاده از این اپلیکیشن ماهانه می توانید حدود 5 الی 15 دلار پی پال رایگان از طریق دیدن تبلیغات برنامه، دریافت کنید. این برنامه برای کاربران اندروید قابل استفاده است. 

5. Pact

پی پال رایگان

این برنامه قابل استفاده برای سیستم عامل های اندروید و ios است. با استفاده از این برنامه شما می توایند سلامت بدن خود را چگ کنید و  پی پال رایگان دریافت کنید. 

همراهان گرامی در صورتی که قصد خرید دلار پی پال بدون احراز هویت را دارید می توانید از مقاله آموزشی آن استفاده کنید. اگر تا به حال با هر گونه مشکلی مواجه شده اید یا سؤالی دارید با ما تماس بگیرید با استفاده از کادر چت زنده، نشان داده شده در پایین سمت راست وب سایت ما، با ما تماس بگیرید.

 

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان