آموزش ساخت اکانت تجاری در لینکدین (linkedIn)
قطعا شما عزیزان با شبکه‌ی اجتماعی لینکدین آشنا هستید، در این مقاله می‌خواهیم مطالبی را بیان کنیم که موجب آشنایی هر چه بیشتر شما با این شبکه‌ی اجتماعی بزرگ و حرفه‌ای جهان شود، همچنین آموزش ساخت اکانت تجاری در لینکدین (linkedIn) را نیز برای شما عنوان خواهیم کرد. پس همراهان همیشگی تراپی در این مقاله نیز تا پایان با ما باشید.

بزرگ ترین شبکه‌ی حرفه ای جهان، شبکه‌ی اجتماعی لینکدین می‌باشد که بیش از 562 میلیون نفر کاربر در حدود 200 کشور جهان دارد. هدف اصلی شبکه‌‌ی اجتماعی لینکدین ایجاد فرصت‌های شغلی برای هر فردی است که تخصصی دارد. ماموریت این شبکه‌ی اجتماعی عظیم، بسیار ساده است و آن هم این است که، نیروهای حرفه‌ای جهان را به یکدیگر پیوند دهد تا در کنار هم بتوانند خلاق تر ، سازنده تر و البته موفق تر عمل کنند.

لینکدین فعالیت خود را در سال 2002 آغاز نمود و در 5 می 2003 رسما در Reid Hoffman به ثبت رسید. جف وینر، مدیر اجرائی شرکت لینکدین می باشد که تجربیات مدیریتی خود را بر اساس اصول مدیریتی کمپانی‌های بزرگی همچون یاهو، گوگل، مایکروسافت، پی پال و...قرار داده است. لینکدین، کسب و کارهای مختلفی را با کسب درآمد از اعضای خود، فروش با استفاده از تبلیغات و استخدام نیرو، هدایت می کند. در دسامبر 2016 مایکروسافت نیز جز سهام داران لینکدین شد و هم اکنون هر دو با همکاری یکدیگر بزرگ ترین شبکه ی حرفه ای جهان را اداره می کنند.

با توجه به آنچه گفته شد، عضویت در این شبکه‌ی اجتماعی جهانی می تواند در موفقیت کسب و کار شما بسیار موثر باشد، بنابراین اگر شما دوست عزیز از صاحبان کسب و کار هستید و تا کنون اکانت تجاری در لینکدین (linkedIn) ایجاد نکرده اید، توصیه می‌شود هر چه زودتر برای این کار اقدام نمائید. در ادامه نحوه‌ی ساخت اکانت تجاری در لینکدین را برای شما آموزش خواهیم داد.

آموزش ساخت اکانت تجاری در لینکدین (linkedIn)

گام اول : برای اکانت تجاری در لینکدین (linkedIn) ابتدا می‌بایست وارد وب سایت آن به آدرس www.linkedin.com شوید. پس از ورود به وب سایت مطابق آنچه در تصویر زیر مشاهده می کنید، ابتدا می بایست مشخصاتی که از شما خواسته شده است که عبارتند از نام، ایمیل و رمز ورود وارد نمائید تا عضو لینکدین شوید.

اکانت تجاری در لینکدین (linkedIn)

گام دوم : پس از عضویت در سایت لینکدین، وارد حساب کاربری خود شده و مطابق تصویر زیر، روی گزینه ی work کلیک نمائید.

اکانت تجاری در لینکدین (linkedIn)

گام سوم : از منوی کشویی باز شده گزینه ی create a compane page را انتخاب نمائید. تا وارد صفحه ی مربوط به ایجاد اکانت تجاری شوید.

اکانت تجاری در لینکدین (linkedIn)

گام چهارم : در این صفحه شما می بایست نوع شرکتی که قرار است راه اندازی کنید را انتخاب کنید، به طور مثال اگر در حال راه اندازی یک کسب و کار کوچک هستید، می توانید مطابق تصویر زیر گزینه ی اول را انتخاب کنید.

اکانت تجاری در لینکدین (linkedIn)

گام پنجم : در این صفحه اطلاعات خواسته شده که مرتبط با ویژگی های شرکت است را وارد نمائید. از جمله نام شرکت، آدرس وب سایت و....

اکانت تجاری در لینکدین (linkedIn)

در این جا می بایست به چند نکته توجه کافی داشته باشید :

  • سعی کنید برای نامی که به عنوان نام شرکت انتخاب می کنید، وقت کافی بگذارید و به انتخاب نام اهمیت بدهید چرا که شما با نام خود در ذهن مخاطبان می مانید و نام شما نشان دهنده ی هویت کسب و کار شما است.
  • تصویری که برای پروفایل تان انتخاب می کنید، مناسب، مرتبط و به خوبی گویای زمینه ی کسب و کار تان باشد و مخاطب به سرعت متوجه شود که قرار است شما چه نوع محصولات یا خدماتی به آن ها ارائه دهید.

گام ششم : گزینه‌ی مشخص شده را انتخاب کنید و سپس گزینه ی Create page را کلیک کنید. در این مرحله شما با موفقیت صفحه‌ی تجاری خود را ایجاد کرده اید و می توانید وارد پروفایل‌تان شوید و برای انجام یکسری تغییرات شخصی اقدام کنید.

دوستان گرامی، امید است مطالب ارائه شده در مورد اکانت تجاری در لینکدین (linkedIn) مفید واقع شده باشد و ما توانسته باشیم با ارائه‌ی مطالبی مفید، در جهت افزایش دانش شما گامی مثبت برداشته باشیم. اگر هرگونه سوال یا مشکلی در ذهن دارید، حتما با ما تماس بگیرید و آن را با ما در میان بگذارید. همکاران ما آماده ی پاسخگوئی به سوالات شما هستند.

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان