طریقه ساخت حساب وب مانی | آموزش تصویری و گام به گام
وب مانی (webmoney)، یک درگاه پرداخت الکترونیکی سریع و مطمئن است که امکان انجام تبادلات ارز را در اسرع وقت برای شما فراهم می‌ کند. در حال حاضر حدود ۶ میلیون نفر بر روی کره زمین، دارای حساب وب مانی می باشند و از خدمات آن بهره مند می شوند. خوب است بدانید که امکانات و خدمات و همچنین تعداد کاربران و صاحبان حساب وب مانی هر روزه در حال افزایش هستند و یکی از مهم ترین ویژگی های این سیستم، امنیت بالای آن است. تعداد زیادی از کاربران به دلیل وجود انواع کاربردهای وب مانی و امنیت بالای آن برای پرداخت الکترونیکی تمایل به ساخت حساب وب مانی و استفاده از این سیستم دارند. ثبت نام در سایت وب مانی و افتتاح اکانت آن شامل چهار مرحله می باشد. با آموزش گام به گام و تصویری همراه ما باشید.

ساخت حساب وب مانی

گام اول:

برای گام اول جهت ثبت نام و ساخت حساب وب مانی ، مطابق تصویر زیر، به سایت رسمی وب مانی به آدرس www.wmtransfer.com مراجعه نمائید و بر روی  "Sign Up" کلیک فرمایید.

ساخت حساب وب مانی

 

سپس از پنجره باز شده، گزینه ی "I'm not United States of America citizen and i do not reside there" را انتخاب کنید.

 

ساخت حساب وب مانی

در کادر، شماره تلفن همراه خود را به صورت بین المللی و بدون گذاشتن صفر وارد کنید و سپس بر روی گزینه "Next" کلیک کنید.

ساخت حساب وب مانی

  • دوست عزیز، لطفا در انتخاب شماره تلفن دقت کنید. زیرا از این به بعد برای تایید پرداخت های شما از طرف وب مانی  به این شماره تلفن پیامک ارسال می شود.

توجه کنید که اکانت وب مانی دارای حساب های متنوعی می باشد. برای آشنایی با انواع حساب در وب مانی، مطالعه مقاله آن را به شما پیشنهاد می کنیم.

گام دوم:

تبریک! شما یک مرحله را با موفقیت پشت سر گذاشتید. در مرحله بعدی برای ساخت حساب وب مانی باید اطلاعات شخصی خود را مطابق تصویر زیر وارد کنید. و در نهایت بر روی گزینه "Next" کلیک کنید.

ساخت حساب وب مانی

 

  • در مراحل طریقه ساخت حساب وب مانی ، وارد کردن اطلاعات شخصی آن هم به صورت کاملا صحیح، برای شارژ و برداشت وجه، پرداخت و خدمات دیگر ضروری است. لطفا اطلاعات شخصی را با دقت وارد نمایید. برای این کار می توانید از پاسپورت خود کمک بگیرید.

گام سوم:

بعد از وارد کردن اطلاعات، حدود یک الی دو دقیقه بعد یک ایمیل مشابه با تصویر زیر، که داخل آن یک کد ثبت نام وجود دارد، دریافت خواهید کرد.

  • اگر ایمیلی دریافت نکردید قسمت spam را نیز چک کنید.

ساخت حساب وب مانی

 

آن کد را در کادر مربوطه، مطابق با تصویر زیر، تایپ فرمایید.

verification-email-webmoney

 

بعد از تایید کد ثبت نام توسط ایمیل، از شما خواسته میشود شماره تلفن همراه خود را نیز تایید کنید. در این قسمت شما باید مشابه با تصویر زیر، کد نمایش داده شده را توسط یک پیامک به یکی از شماره های داخل تصویر ارسال نمایید.

mobile-verification-webmoney

 

عزیزان، بعد از ارسال شماره ، یک کد برای شما پیامک می شود. آن کد را وارد کنید و  بر روی "Continue" کلیک کنید.

ساخت حساب وب مانی

  • شما می توانید شماره تلفن همراه خود را بدون تغییر بقیه داده ها، تغییر دهید.

گام چهارم:

مرحله آخر ثبت نام، مربوط به وارد کردن رمز برای کیف پول وب مانی تان می باشد. برای انتخاب رمز عبور، سعی کنید از ترکیب کلمات بزرگ، کوچک، اعداد و کاراکترهای خاص استفاده نمایید. در نهایت بر روی "OK" کلیک کنید.

password-webmoney

دوستان و یاران همراه، تبریک! شما هم اکنون یکی از اعضای وب مانی می باشید. امید است از آموزش تصویری و گام به گام این مقاله راضی بوده باشید.

دوستان همراه! جالب است بدانید، یکسری محدودیت برای حساب های وب مانی وجود دارد. مثلا:

  • حداکثر مقدار حساب وب مانی معادل 15,000 WMR می باشد.
  • انتقال پول حداکثر روزانه می تواند معادل 15,000 WMR، هفتگی 45,000 WMR و ماهیانه 90, 000 WMR باشد.

برای رفع این محدودیت ها، باید یک گواهینامه دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

 

مقالات مرتبط:

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان