امن ترین روش های انتقال وجه به خارج از کشور چیست؟

  • ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
  • پریسا رضایی
  • 298 بار

با توجه به خدمات ارئه شده توسط مشاورین مالی، بهترین راه برای ارسال پول به خارج از کشور از طریق بانک می باشد. اما انتقال از طریق بانک، باعث می شود شما کارمزد زیادی را متحمل شوید. در این مقاله قصد داریم امن ترین روش های انتقال وجه به خارج از کشور و البته مقرون به صرفه ترین راه ها را برای شما بیان کنیم. با ما باشید.

امن ترین روش های انتقال وجه به خارج از کشور

امن ترین روش های انتقال وجه به خارج از کشور

به طور کلی امنیت نقل و انتقال پول شما هنگام ارسال به خارج از کشور بستگی دارد به روشی که شما انتخاب می کنید . در این بخش برخی از بهترین گزینه های انتقال پول و راهنمایی های لازم برای انتخاب بهترین روش برای انتقال پول بین المللی را برای شما بیان خواهیم کرد.

انتقال بانکی

بدیهی است که انتقال بانکی یکی از رایج ترین روش های ارسال پول به خارج از کشور است. انتقال های بانکی امن و قابل اعتماد هستند، هر چند که آنها به هیچ وجه ارزان ترین و سریع ترین گزینه نیستند. انتقال پول بین بانکی و انتقال پول از یک بانک یا یک موسسه مالی به دیگری در داخل یک کشور، عمدتا بدون هزینه است. با این حال، ارسال پول از یک کشور به دیگری شامل انواع مختلفی هزینه می باشد، بنابراین این موضوع را در فرآیند تصمیم گیری خود در نظر بگیرید. برای انتقال پول بین المللی، بانک ممکن است فقط تا 0.4٪ از مبلغ معامله را پرداخت کند. برخی از بانک ها نیز نرخ های ثابتی را برای یک معامله پرداخت می کنند. این را هم بدانید که شماره حساب SWIFT یا شماره حساب بانکی بین المللی (IBAN) برای ارسال پول به یک بانک دیگر در خارج از کشور مورد نیاز است.

کارگزاران  فارکس (Forex)

کارگزاری های ارز خارجی به طور چشم گیری تبدیل به محبوب ترین و موثر ترین روش برای ارسال پول به خارج از کشور شده اند. کارگزاران تمایل دارند نرخ رقابتی بهتری را ارائه دهند و همچنین بسیار مشتری مدار هستند . آنها امکان مدیریت حساب شخصی و سایرامکانات را برای شما فراهم می کنند. بسیاری از کارگزاران فارکس تحت کنترل FCA می باشند. بنابراین قبل از انتخاب یکی از آن ها تحقیقات لازم را انجام دهید. انجمن های مستقل بررسی آنلاین ، یک راه عالی را برای کمک به شما در تصمیم گیری در این زمینه ارائه می دهند.

سیستم پرداخت آنلاین

سیستم پرداخت آنلاین یکی دیگر از گزینه های بسیار محبوب است و یکی از متداول ترین روش های انتقال پول بین المللی می باشد. در این راستا تعداد زیادی از ارائه دهندگان آنلاین وجود دارد، بنابراین قبل از انتخاب یکی از تحقیقات خود را انجام دهید. نمونه های قابل توجهی از آن ها عبارتند از:  PayPal، Payoneer، 2Checkout، پرفکت مانی، وب مانی و Braintree و....

توجه نمائید که : در صورتی که تمایل به افتتاح حساب پی پال دارید، می توانید این کار را به ما بسپارید. کافیست درخواست خود را از طریق تکمیل و ارسال فرم زیر به ما اعلام نمائید.

افتتاح حساب پی پل وریفای شده

 

ارسال یک چک

ارسال چک به خارج از کشور نیز روش دیگری برای انتقال وجه می باشد اما این روش بسیار کند و گران است زیرا شما مجبور خواهید بود که هزینه های بانکی خارجی و هزینه های بالقوه UK را نیز پرداخت کنید. پیشنهاد ما این است که از این روش اجتناب کنید، چرا که همان طور که گفتیم، گزینه های بسیار بهتری برای انتقال پول به خارج از کشور وجود دارد.

مواردی که برای یافتن امن ترین روش های انتقال وجه به خارج از کشور باید در نظر بگیرند :

سرعت - هنگام ارسال پول به خارج از کشور، شما باید مطمئن شوید که پول به درستی و در زمان معین دریافت شود.

پشتیبانی - اطمینان حاصل کنید که گزینه ای که انتخاب می کنید خدمات رضایت بخش تری برای  مشتریان ارائه می دهد و در صورت سرقت و یا از دست رفتن زمان، حداکثر پشتیبانی را برای بازیابی پول شما ارائه دهد.

سیستم پیگیری - در حال حاضر پیشرفت تکنولوژی، این امکان را فراهم کرده است تا در هر مرحله از سفر، از لحظه ای که وجوه شما از حسابتان خارج می شود تا لحظه ای که به حساب گیرنده وارد می شود، ردیابی و نظارت بر تراکنش ها انجام می گیرد. مطمئن شوید که هر گزینه ای که انتخاب می کنید، این سرویس را فراهم می کند.

 

همراهان ارجمند! از اینکه تا پایان مقاله "امن ترین روش های انتقال وجه به خارج از کشور" با ما بودید از شما متشکریم. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید. شما می توانید هر گونه سوال یا مشکلی را از طریق چت آنلاین با ما مطرح نمائید.

نظر خود را ارسال کنید