شارژ حساب وب مانی | چگونه به حساب وب مانی پول بریزیم؟

  • ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
  • پریسا رضایی
  • 1,389 بار

در این مقاله با آموزش گام به گام و تصویری شارژ حساب وب مانی همراه شما عزیزان هستیم. نکته ای که شما دوستان باید از آن آگاهی داشته باشید این است که برای شارژ حساب وب مانی خود نیاز به یکی از انواع کارت های اعتباری، کردیت کارت یا دبیت کارت دارید. اما در صورتی که شما هیچ کدام از این کارت ها را در اختیار ندارید، به هیچ وجه نگران نباشید؛ شما می توانید این کار را بدون هیچ دردسری به تیم تراپی سپرده، ما در کمترین زمان ممکن مقدار پول درخواستی را به حساب شما واریز می کنیم. 

شارژ اکانت وب مانی

آموزش نحوه شارژ حساب وب مانی

 

همراهان گرامی! به منظور یادگیری هر چه بهتر نحوه شارژ حساب وب مانی خود، می توانید همراه با این آموزش، گام به گام به صورت عملی به انجام این مراحل بپردازید.

گام اول: آدرس www.wmsim.ru را در نوار آدرس مرورگر خود وارد نمائید به سایت مربوطه وارد شوید و مطابق تصویر زیر بر روی " with WebMoney Transfer  Log in" کلیک کنید.

webmoney-wmsim

 

گام دوم: یوزرنیم (نام کاربری) و پسورد(رمز عبور) خود را همراه با کد تصویر مطابق شکل برای ورود به حساب وب مانی تایپ کرده و سپس بر روی "Enter" کلیک کنید.

 

webmoney-login

 

گام سوم: در این مرحله به ترتیب شماره حساب وب مانی، شماره کیف پول و نوع کارت همراه با اسم و فامیل حساب وب مانی خود را وارد کرده و سپس بر روی "NEXT" کلیک کنید.

  • دقت داشته باشید اسم و فامیل تایپ شده مطابق با اسم و فامیل اکانت وب مانی تان باشد.
  • در وارد کردن جزئیات کارت، نهایت دقت را داشته باشید.

شارژ حساب وب مانی

در این مرحله شما قادر خواهید بود که حساب وب مانی خود را شارژ نمائید.

گام چهارم: میزان پولی که می خواهید واریز کنید و حساب وب مانی خود را شارژ کنید، در کادر اول وارد کنید. کارمزدی از آن توسط وب مانی کم شده و در کادر دوم مقداری که به حساب شما واریز می شود را نشان می دهد. سپس بر روی NEXT کلیک کنید.

 

شارژ حساب وب مانی

 

گام پنجم: جزئیات کارت خود را همراه با شماره موبایل تان، مطابق تصویر زیر وارد کنید و بر روی "Send SMS" کلیک کنید. منتظر تایید آن از طریق پیامک باشید.

 

شارژ حساب وب مانی

 

گام ششم : مطابق تصویر کدی را که از طریق پیامک دریافت کرده اید وارد کنید و بر روی " Confirm " کلیک کنید.

 

شارژ حساب وب مانی

گام هفتم: سپس بر روی دکمه " PAY " کلیک نمائید.

شارژ حساب وب مانی

 

در این تصویر مشاهده می نمائید که انتقال حساب از کردیت کارت به کیف پول WMZ با موفقیت انجام شده است.

 

شارژ حساب وب مانی

دوستان همراه! براساس این آموزش، شما نحوه واریز پول از طریق کردیت کارت به حساب وب مانی را فرا گرفتید. لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را با ما مطرح کنید. تیم تراپی جهت بهبود مطالب سایت خوشحال می شود با شما دوستان عزیز در ارتباط باشد. در صورتی که در این زمینه اطلاعات بیشتری دارید و یا جهت بهبود این آموزش برای هموطنان عزیزمان راه کارهای بهتری مد نظر دارید از طریق "فرم تماس با ما" مطالب خود را برای ما ارسال نمائید. از همکاری شما عزیزان کمال تشکر را داریم.

تماس با ما

نـظرات کاربـران

  • رضا ارسال در تاریخ ۱۷ امرداد ۱۳۹۶ پاسخ دادن
    عکس مرحله 4؟؟

نظر خود را ارسال کنید