آخرین مطالب

خرید از فروشگاه اینترنتی اچ اند ام (H&M)

معرفی فروشگاه اینترنتی اچ اند ام (H&M) به همراه آموزش گام به گام خرید از این فروشگاه آنلاین و راهنمایی پرداخت هزینه ی خرید.

خرید بلیط کنسرت‌ های خارجی | پرداخت هزینه‌ی خرید بلیط کنسرت توسط تراپی

معرفی وب سایت StubHub.com برای خرید بلیط کنسرت‌های خارجی به همراه آموزش گام به گام خرید بلیط از این سایت و راهنمایی پرداخت هزینه.

آموزش خرید بلیط مسابقات جام ملت های آسیا 2019 امارات

معرفی مسابقات جام ملت های آسیا 2019 امارات به همراه راهنمایی های لازم برای تهیه ی بلیط برای تماشای این مسابقات در ورزشگاه در کشور امارات.

راهنمای فعالسازی کد تخفیف تراپی برای جشنواره وب و موبایل

راهنمای فعالسازی کد تخفیف تراپی تا مبلغ 500.000 ریال به خاطر رای دادن شما به وبسایت تراپی به عنوان یکی از کاندیدهای جشنواره وب و موبایل در بخش مالی و بانکی

نحوه پرداخت هزینه ی اکانت شاتراستوک (shutterstock)

معرفی وب سایت و فروشگاه اینترنتی شاتراستوک به همراه محصولات و خدماتی که ارائه می کند و نحوه ی پرداخت هزینه ی اکانت شاتراستوک

آموزش ساخت اکانت تجاری در لینکدین (linkedIn)

معرفی لینکدین، بزرگ ترین و حرفه ای ترین شبکه ی اجتماعی جهان به همراه آموزش گام به گام نحوه ی ساخت اکانت تجاری در لینکدین (linkedIn).

ترفندهای مخفی جالب استوری اینستاگرام

تمامی شبکه های اجتماعی دارای ترفندهای خاصی هستند که بسیاری از افراد از آنها بی خبرند. تراپی دراین مقاله ترفندهای مخفی جالب استوری اینستاگرام را به شما آموزش می دهد.

چگونه نظرسنجی در استوری اینستاگرام اضافه کنیم؟

برای اضافه کردن نظرسنجی در استوری اینستاگرام تنها کاری که باید انجام دهید از گزینه استیکر ها در استوری استفاده کنید. تراپی به شما آموزش میدهد.

چگونه یک استارت اپ (statrup) راه بیندازیم ؟

نکات کلیدی برای اینکه یک استارت اپ (statrup) راه بیندازیم، به همراه توضیحات مختصری در مورد هر کدام از نکات ذکر شده برای شروع یک کسب و کار جدید.

نحوه نوشتن رزومه حرفه ای چگونه است؟

آموزش گام به گام و نحوه نوشتن رزومه حرفه ای برای پیدا کردن کار شامل تعداد صفحات resume، فرمت مناسب و جزئیات آن چه چیزهایی باشد