حداکثر سقف انتقال وجه با وسترن یونیون
همیشه برای انجام همه کارها در دنیا، هزاران روش مختلف وجود دارد. از جمله این کارها انتقال وجه به خارج از کشور است. اما چه راه هایی برای انجام این کار وجود دارد؟ انتقال پول با پی پال و انتقال پول با وسترن یونیون از جمله روش هایی هستند که مورد توجه بیشتر افراد قرار گرفته اند. در میان این روش ها، انتقال وجه با وسترن یونیون به طور ویژه مورد توجه است. در صورتی که در مورد انتقال پول از کشورهای خارجی به ایران و یا برعکس سوالی دارید می توانید از مقاله های زیر نیز استفاده نمایید :

پیرو  بیانیه بانک مرکزی در خصوص ممنوعیت ارز های  دیجیتال اعلام میداریم تراپی هیچگونه خدماتی در حوزه خرید و فروش ارز های دیجیتال به مشتریان گرامی نخواهد داشت .

حداکثر سقف انتقال وجه با وسترن یونیون

تقریبا برای همه ما یک بار پیش آمده است که برای دوست و با آشنای خود که  در خارج از کشور است پول بفرستیم. برای انجام این کار شما می توانید از شرکت وسترن یونیون استفاده کنید. اما صبر کنید ! شما خود به صورت مستقیم قادر به انجام این کار نیستید دلیل آن هم تحریم بودن کشور ایران است. بنابراین چگونه باید از مزایای این شرکت استفاده کنید!؟ مشخص است! با استفاده از خدمات تراپی شما می توانید تمام خدمات مالی خود را باکمترین کارمزد و در کمترین زمان انجام دهید. بنابراین اگر انتخاب شما انتقال وجه با وسترن یونیون است همین الان درخواست خود را از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید تا کمتر از 2 ساعت پرداخت شما را انجام دهیم.

   طریقه ثبت سفارش وسترن یونین 

 

حداکثر سقف انتقال وجه با وسترن یونیون :

همان طور که می دانید تمام سیستم های مالی برای انجام سرویس های خود اکثری تعیین می کنند. بنابراین با استفاده از وسترن یونیون شما می توانید حداکثر 5000 دلار را انتقال دهید. همان طور که می بینید مبلغ زیادی است که انتقال آن با استفاده از وسترن یونیون تنها در یک روز ممکن می شود. البته فکر نکنید چون مبلغ زیاد است ممکن است انتقال آن زمان بر باشد. بلکه یکی دیگر از مزیت های وسترن یونیون سرعت بالا در انجام تراکنش های مالی است.

حداکثر سقف انتقال وجه با وسترن یونیون

مخاطبان عزیز امیدوارم در مورد حداکثر سقف انتقال وجه با وسترن یونیون اطلاعات لازم را بدست آورده باشید. البته توجه داشته باشید که در انتخاب شرکت خدماتی خود دقت کافی را داشته باشید چرا که کلاهبرداری از این طریق به وفور انجام می شود. اگر در این مورد نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید از مقاله کلاهبرداری از طریق وسترن یونیون استفاده کنید.

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان