پرداخت هزینه در وب سایت آموزشی Udemy
با وجود گستردگی ارتباطی که امروزه وجود دارد، شما به راحتی می توانید از هرجایی که هستید هر مطلبی را که نیاز دارید یاد بگیرید. به لطف سایت های اموزشی متنوع خارجی که وجود دارد شما می توانید از خانه خود آموزش را شروع کنید. در این مقاله می خواهیم به معرفی وب سایت آموزشی Udemy بپردازیم.

بسیاری از افراد دلیل مهاجرت به کشورهای خارجی را ادامه تحصیل می دانند چرا که شرایط تحصیل در کشورهای اروپایی و امریکایی بهتر است. به همین دلیل هزینه زیادی می کنند تا به این کشور ها رفته و دوره مورد نظر خود را طی کنند. اما شما اگر تنها می خواهید با جدید ترین مطالب روز دنیا همگام باشید و همچنین شرایط پرداخت هزینه های زیاد را ندارید و می خواهید از هرجایی که هستید دوره را طی کنید، وب سایت Udemy می تواند راه حل خوبی برای شما باشد.

وب سایت آموزشی Udemy

معرفی وب سایت آموزشی Udemy :

این وب سایت آموزش ها و دوره های خود را به زبان انگلیسی در سایت خود قرار می دهد. تا کنون چیزی حدود 80 هزار آموزش آنلاین در این وب سایت وجود دارد که تقریبا در آنها به تمامی مباحث روز دنیا پرداخته شده است. شما می توانید یکی از دوره های مورد نیاز خود را انتخاب کنید، در سایت ثبت نام کنید و اموزش را شروع کنید.

پرداخت در وب سایت آموزشی Udemy :

در این سایت شما می توانید به صورت رایگان ثبت نام کنید. یعنی ثبت نام کردن برای شما هزینه ای ندارد. به مدت 30 روز می توانید از آموزش های این سایت به صورت رایگان استفاده کنید. بعد از آن برای استفاده از دوره های آموزشی باید هزینه پرداخت کنید. برای پرداخت در این وب سایت شما می توانید از 3 روش زیر استفاده کنید :

استفاده از درگاه پی پال :

پی پال یکی از راحت ترین روش های پرداخت است که در بسیاری از وب سایت های خارجی از آن استفاده می شود. اگر در مورد این نوع حساب سوالی دارید می توانید از لینک های زیر استفاده کنید: 

بیشتر بخوانید : 

حساب پی پال (PayPal) چیست و چگونه کار می کند

ساخت و ایجاد حساب پی پال: آموزش گام به گام و تصویری

خرید با پی پال

اگر قصد پرداخت و یا شارژ حساب را نیز دارید از لینک های زیر استفاده کنید :

شارژ حساب پی پال                                                                                    پرداخت با پی پال

استفاده از ویزا کارت و یا مستر کارت :

استفاده از کارت های اعتباری در بیشتر سایت ها امکان پذیر است. اگر با آنها آشنایی ندارید از لینک های زیر استفاده کنید :

بیشتر بخوانید : 

انواع پرداخت ارزی

پرداخت با ویزا کارت - مسترکارت

تفاوت ویزا کارت و مستر کارت چیست؟

برای پرداخت و شارژ کارت نیز از طریق لینک های زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید :

پرداخت با کارت                                                                                    شارژ کارت

استفاده از خدمات تراپی :

اگر به هر دلیلی نمی خواهید خودتان پرداخت در این وب سایت را انجام دهید می توانید از طریق لینک های زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در زمانی کمتر از دو ساعت کاری پرداخت شما نجام شود :

تماس با ما

مهمترین نکات در مورد وب سایت آموزشی Udemy :

وب سایت آموزشی Udemy

- شما می توانید برای استفاده از این دوره ها از هر دستگاهی استفاده کنید اما استفاده از کامپیوتر به شما توصیه می شود. چرا که قیمت های موجود در برنامه تلفن همراه با قیمت هایی که در وب سایت وجود دارد متفاوت است. دلیل این مسئله هم این است که این برنامه ها از طریق سرویس های iOS و اندروید پشتیبانی می شوند و معمولا به همین دلیل قیمتشان کمی بالاتر است. علاوه بر این در اپ موبایل نمی توانید از کوپن ها استفاده کنید.

- سایت های بسیار زیادی وجود دارند که کوپن تخفیف برای دوره های آموزشی Udemy را در اختیار شما قرار می دهند. اما متاسفانه باید بدانید که 99.9 درصد از این وب سایت ها نامعتبر هستند. پس به آن ها اعتماد نکنید و همواره در خاطر داشته باشید هیچ چیز خوبی را به رایگان به شما نمی دهند!

- ابن وب سایت هر چند وقت یک بار تخفیف برای دوره های خود در نظر می گیرد. پس با ثبت نام در وب سایت از این تخفیف ها مطلع شوید.

- دسترسی شما به دوره ای که ثبت نام کرده اید نامحدود است. به این معنا که بعد از پایان دوره باز هم می توانید از مطالب آموزشی استفاده کنید.

 

همراهان عزیر تراپی علاوه بر پرداخت در وب سایت آموزشی Udemy ، پرداخت در هر گونه وب سایت خارجی را برای شما انجام می دهد. از طریق چت آنلاین خدمت مورد نیاز خود را با ما در میان بگذارید.

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان