طریقه کار با وب مانی | آموزش چگونگی و نحوه استفاده از آن

  • ۱۳۹۶/۰۲/۰۴
  • پریسا رضایی
  • 794 بار

وب مانی مانند پی پال به عنوان یک سیستم خدمات پول اینترنتی ایجاد شده است، که در سایت هایی که برای پرداخت، حساب وب مانی را می پذیرند قابل استفاده می باشد. برای شروع طریقه کار با وب مانی ، خرید مورد نیاز خود (کالا یا خدمات) را انتخاب کنید؛ سپس فرم سفارش را پر کنید و در نهایت وب مانی را به عنوان روش پرداخت خود انتخاب کنید. در گام آخر ، با کلیک بر روی دکمه های "Pay" یا "Confirm Order" و یا "Next" سفارش خود را تایید کنید.

دوستان عزیز، قبل از خرید با وب مانی، مطمئن شوید حساب شما به میزان کافی موجودی دارد. برای شارژ حساب خود می توانید مقاله چگونه به حساب وب مانی پول بریزیم و آن را شارژ کنیم را مطالعه فرمایید. در صورتی که مبلغ پرداختی بیشتر از موجودی وب مانی تان است تیم تراپی با کمال میل و در کمترین زمان ممکن، شارژ حساب وب مانی را برای شما انجام می دهد. 

شارژ حساب وب مانی

چگونگی و طریقه کار با وب مانی

کاربران گرامی! قبل از آنکه با طریقه کار با وب مانی آشنا شوید، لازم است بدانید که به طور کلی، برای کار با وب‌مانی در ابتدا کاربران باید نرم افزار (Webmoney Keeper) را نصب نماید  و یا با استفاده از روش های آنلاین وارد حساب وب مانی خود شود. برای هر حساب وب‌مانی، یک شناسه وب‌مانی (WMID) وجود دارد. برای هر صاحب حساب وب مانی در درگاه پرداخت الکترونیکی وب‌مانی یک گواهینامه الکترونیکی وجود دارد که مطابق با اطلاعاتی که کاربر هنگام افتتاح حساب وارد نموده است، برای آن ها انواع گواهینامه الکترونیکی صادر می‌گردد. اگر کاربر حین افتتاح حساب مشخصات شخصی خود را وارد نکند، برای آن شخص گواهینامه ناشناس صادر می شود ولی اگر صاحب حساب، مشخصات خود را وارد نماید، گواهینامه تشریفاتی برای او صادر می شود. 

نحوه خرید از سایت علی اکسپرس

در این مقاله، نحوه خرید از سایت علی اکسپرس را به شما آموزش می دهیم؛ البته روش کار در تمام سایت ها مشابه می باشد. هنگامی که سفارش خود را پیدا کردید؛ برای پرداخت، وب مانی را انتخاب کرده و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید ؛ سپس بر روی دکمه " Pay My Order" کلیک فرمایید.

طریقه کار با وب مانی

 

مطابق تصویر زیر، پرداخت شما تایید شده است. پس از اینکه شما پرداخت خود را انجام دادید، روی “Back to Order Details” برای دیدن جزئیات سفارش خود کلیک کنید.

 

کار با وب مانی

 

دوستان همراه1 تیم تراپی مطابق تصویر بالا،  خرید بوسیله وب مانی در aliexpress را انجام داده است. با استفاده ازاین آموزش شما می توانید از تمام سایت های مورد استفاده خود توسط وب مانی خرید خود را انجام دهید. در صورت داشتن هر گونه سوال یا ارسال سفارشات از طریق فرم "تماس باما" با ما در ارتباط باشید. "هرگز" شما را تنها نمی گذاریم.

تماس با ما

 

تیم تراپی آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. شما می توانید هر گونه سوال یا مشکلی در خصوص مطالب عنوان شده را با مشاوران ما در میان بگذارید. ما به سوالات شما در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.

نظر خود را ارسال کنید