چگونگی استفاده از پی پال به عنوان یک روش پرداخت در اپل آیدی
شرکت اپل به تازگی پی پال را به عنوان یک روش پرداخت جدید برای هزینه‌های فروشگاهی خود همچونiTunes ،App Store ،iBookstoreوApple Music در نظر گرفته است. برای استفاده از این قابلیت جدید می‌توانید حساب پی پال را به Apple ID متصل کرده و از آن برای پرداخت‌ هزینه‌ی اپلیکیشن‌ها، دانلود آهنگ، اجاره فیلم و سایر محتوا و خدمات دیگر مانند به روز رسانی برنامه‌ی iCloud استفاده کنید. در ادامه تراپی به نحوه استفاده از پی پال به عنوان یک روش پرداخت در اپل آیدی اشاره کرده است.

استفاده از پی پال به عنوان یک روش پرداخت در اپل آیدی

برای خرید از فروشگاهApp ،iTunes Store یا Apple Books یا خرید iCloud، به یک Apple ID و یک روش پرداخت معتبر نیاز دارید. به طور معمول می‌توانید از روش‌های ارائه شده در ادامه باApple ID خود استفاده کنید :

پی پال به عنوان یک روش پرداخت در اپل آیدی

  • Apple Pay  (درصورت وجود)
  • بیشتر کارت‌های اعتباری و دبیت
  • استفاده از کارت‌های هدیه یا افزودن وجوه به Apple ID
  • روش‌های خاص کشور یا منطقه خاص

بسیاری از افراد قادر به استفاده از این روش‌ها برای خرید یا به روز رسانی برنامه‌های خود نبودند، از این رو شرکت اپل به تازگی روش پرداخت هزینه با استفاده از پی پال را به لیست روش‌های پرداختی خود اضافه کرده است.

اطلاعات بیشتر در مورد افزودن پی پال به سیستم پرداخت اپل

اگر در افزودن روش پرداخت برای خریدها در فروشگاه App، فروشگاه iTunesApple  Books یا  مشکل دارید، برای راهنمایی بیشتر با موسسه مالی خود تماس بگیرید. همچنین هرگونه هزینه تراکنش کارت،در صورتی که توسط شما ارائه شود، بر عهده‌ی شما می‌باشد. اگر در مورد هزینه‌ها سؤال دارید، باصادرکننده کارت خود تماس بگیرید.

اطمینان حاصل کنیدکه آدرس صورتحساب برای روش پرداخت شما با آدرس صورتحساب برای  Apple ID شما مطابقت داشته باشد.در بعضی موارد، ممکن است لازم باشد برای مجوز خریدهای بین المللی یا آنلاین با بانک یا موسسه مالی خود تماس بگیرید. همچنین ممکن است لازم باشد تأیید کنید که شماره تلفن همراه با روش پرداخت شما مطابقت دارد.

اگر نمی‌توانید به یک سرویس پرداخت (مانند PayPal یا Alipay ) وصل شوید، ابتدا به وبسایت آن سرویس وارد شوید و مطمئن شوید که جزئیات صورتحساب شما صحیح می‌باشد.

در دسترس بودن فروشگاه ممکن است بر اساس کشور یا منطقه متفاوت باشد. بیاموزید که کدام فروشگاه‌ها درکشور یا منطقه شما موجود است.

پی پال به عنوان یک روش پرداخت در اپل آیدی

نحوه استفاده از پی پال به عنوان یک روش پرداخت در اپل آیدی

برای ورود به iTunes با استفاده از Apple ID یا Touch ID، به اطلاعات پرداخت بروید و روی PayPal کلیک نمایید.

مراحل تأیید اعتبار پی پال خود را دنبال کنید. پس از تأیید، تمام خریدهای بعدی باحساب پی پال شما پرداخت می شود.

هنگامی که حساب پی پال شما به Apple ID  متصل شد، می‌توانید از ویژگیOne Touch PayPal  استفاده کنید تا بتوانید سریع و با اطمینان از همه‌ی دستگاه‌های Apple، ازجمله Apple Watch وApple TVاستفاده نمایید.

مزایای استفاده از پی پال به عنوان یک روش پرداخت در اپل آیدی

  • پی پال امن ترین راه برای خریدآنلاین و بدون نیاز به تغییر اطلاعات شخصی در هنگام خرید است.
  • پی پال ازسایت‌هایی که بتوانند از حساب شما وجه و هزینه‌های غیرمجاز را بدون اطلاع شما شارژ کنند، پشتیبانی نمی‌کند.
  • در پی پال تنها در زمان‌هایی که کالا یا خدماتی را می‌فروشید کارمزد از حساب‌تان کم می‌شود.
  • پی پال دارای گزینه‌های سفارشی سازی و تنظیمات آسان جهت استفاده تمامی افراد می‌باشد.
  • امکان پذیرش وپرداخت ازطریق کارت‌های اعتباری و کارت‌های دبیت نیز از ویژگی‌های دیگر  پی پال است.

بیشتر بخوانید : نحوه محاسبه کارمزد پی پال (PayPal) به صورت آنلاین

نکات مهم در استفاده از پی پال در اپل آیدی

به یاد داشته باشید که از این روش پرداخت نمی‌توان برای به اشتراک گذاری با خانواده یا دوستان استفاده کرد. باید شماره تلفن همراهی که قصد استفاده از این قابلیت را روی آن دارید و شماره تلفن همراه بانک صادر کننده‌ی کارت‌تان یکسان باشد. در صوتیکه این 2 شماره با یکدیگر یکسان نباشند، برای بروز رسانی یا جایگزینی آن با بانک خود تماس بگیرید.

استفاده از پی پال به عنوان یک روش پرداخت در اپل آیدی در حال حاضردرایالات متحده، ایالات متحده، کانادا، مکزیک، استرالیا،آلمان، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، اسرائیل، اتریش و هلند در دسترس کاربران است.

ممنون که تا پایان این  مقاله با ما همراه بودید. لطفا با ما در تماس باشید و سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان