افتتاح حساب پی پال وریفای شده

 

به دلیل قوانین مربوط به تحریم و پیروی سفت و سخت پی پال از این قوانین، استفاده از امکاناتی که این شرکت ارائه می کند، توسط افرادی که داخل ایران زندگی می کنند ممنوع است. این امر باعث شده که بسیاری از افراد ساکن در مرزهای ایران (ایرانی و غیر ایرانی) از افتتاح حساب پی پال محروم باشند و در نتیجه قادر به انجام خریدهای اینترنتی و یا کسب درآمد از طریق اینترنت نباشند.


با ۳۴۹,۰۰۰ تومان حساب خود را افتتاح کنید حساب افتتاح شده وریفای و به همراه مدارک می باشدمجموعه تراپی بعنوان مجموعه ای مطمئن و کارآمد در زمینه پرداخت های ارزی و پی پال، می تواند برای اشخصای که نیاز به اکانت پی پال دارند، حساب وریفای شده پی پال تهیه نماید..

پی پال چیست و داشتن حساب پی پال چه مزایایی دارد؟

PayPal یکی از بزرگترین سرویس های پرداخت الکترونیکی است. با استفاده از مزایای پی پال می توان اقدام به خرید اینترنتی بدون نیاز به کردیت کارت (Credit Card) یا دبیت کارت (Debit Card) کرد. . با داشتن اکانت پی پال می توانید عمده خریدهای کالا و یا سرویس خود مانند تمدید دامنه، خرید هاست، خرید موسیقی یا کتاب الکترونیکی و.... را از طریق اینترنت انجام دهید.
 همچنین می توان به راحتی و سرعت، برای هر حساب پی پال دیگری، در هرجا دنیا پول ارسال نمود و یا پول دریافت کرد.

آیا داشتن حساب پی پال، برای کسانی که در ایران زندگی می کنند، کارآمد است؟

داشتن حساب پی پال برای افراد ساکن در ایران فقط در صورتی مفید است که استفاده تجاری و زیاد از حساب پی پال داشته باشید. همچنین در صورتیکه از اینترنت کسب درآمد می کنید و قصد دارید مبالغ بدون واسطه به حساب پی پال خودتان منتقل شود. اما

  • اگر میزان استفاده شما از این حساب محدود به خریدهای هر از گاهی می شود
  • اگر ممکن است تعداد دفعات محدودی در سال نیاز به ارسال پول از طریق پی پال داشته باشید
  • اگر قصد ثبت نام در آزمون های خارج از کشور دارید
  • اگر از اینترنت کسب درآمد می کنید اما این درآمدها زیاد و چشمگیر نیستند

 بهتر است این کار را از طریق ما و یا مکان های دیگری که از اعتبار آنها مطمئن هستید، انجام دهید.

 آیا حساب به نام خود شخص باز می شود؟

بله! در صورتی که شما بالای 18 سال هستید و پاسپورت دارید، حساب پی پال به اسم خود شما باز می شود. اما اگر این شرایط را ندارید هم می توانید از پاسپورت یکی از آشنایان و یا نزدیکانتان استفاده کنید. برای افتتاح حساب، لازم است که اسکن پاسپورتی که حساب به آن اسم باز می شود را، برای ما ارسال کنید. بدون وجود اسکن پاسپورت، امکان افتتاح حساب وجود ندارد.

مدت زمانی که طول می کشد تا حساب پی پال ساخته و وریفای شود، چقدر است؟

تمام تلاش مجموعه تراپی بر این است که حساب ها در زمانی کمتر از 48 ساعت ساخته شود، اما حداکثر زمان آن 4 روز کاری خواهد بود.

برای افتتاح حساب پی پال چه مدارکی مورد نیاز است؟

  1. اسکن پاسپورت شخصی که حساب به آن نام باز می شود.
  2. ارسال اطلاعات مربوط به سرور اختصاصی مجازی و IP مربوط به آن. توجه به این نکته ضروری است که چون حسابها، از طریق امارات باز می شود، بهتر است IP مورد استفاده شما از امارات باشد که ریسک لیمیت شدن حساب کاهش پیدا کند.

هزینه مورد نیاز برای ساخت حساب پی پال چقدر است؟

حسابهای پی پال ساخته شده توسط تراپی، از کشور امارات خواهند بود و هزینه آن ۲۸۸  هزار  تومان  می باشد  که شامل موارد زیر خواهد بود:
1-     افتتاح حساب وریفای شده پی پال به نام شخص حقیقی که اسکن پاسپورتش ارسال شده است.
2-     اختصاص یک آدرس سکونت در امارات به حساب شخص
3-     ارائه مدارک شامل یک قبض برق/آب از آدرس اختصاص داده شده و همچنین عکس ویزاکارت

توضیحات ضروری:

اکانتهای پی پال ساخته شده، تحویل شخص مورد نظر می شوند و تراپی پس از آن هیچگونه مسئولیتی در مقابل استفاده غیرقانونی و در خلاف جهت قوانین پی پال این اکانت ها ندارد.
اما به مشتریانی که واقعا قصد رفع نیازهایشان از طریق این اکانت را دارند، اطمینان خاطر می دهیم که در صورتیکه نکات ایمنی و موارد سفارش شده از سمت ما را ، در هنگام استفاده از حساب رعایت کنند، مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد.
توجه داشته باشید که لیمیت شدن اکانت، چه بصورت دستی یا از طریق ربات های پی پال صورت بگیرد، اگر خلافی مرتکب نشده باشید، به راحتی با ارائه مدارک به پی پال جهت تاییدیه، قابل حل خواهد بود. مدارک مورد نیاز مثل قبض آب یا برق محل سکونت ذکر شده در حساب، همانطور که قبلا گفته شد، پس از افتتاح حساب در اختیار شما قرار می گیرد. اما لازم به ذکر است که این اکانت ها به هرحال 100% قانونی نیستند و تضمین صد در صدی نیز وجود ندارد. بنابراین تراپی هیچگونه مسئولیتی در قبال لیمیت شدن حساب شما نخواهد داشت. اما چنانچه می دانید کارشناسان ما صمیمانه مشاوره و راهنمایی های لازم جهت رفع لیمیت از اکانت شما را در خدمتتان قرار خواهند داد.