آخرین مطالب

چگونگی مدیریت خطرهای امنیتی سایبری ارزهای دیجیتال (قسمت دوم)

شما باید از آگاهی و دانش کافی در مورد رمز ارزها و چگونگی عملکرد این سیستم برخوردار باشید تا بتوانید با اطمینان کامل در این حوزه وارد شوید.

چگونگی مدیریت خطرهای امنیتی سایبری ارزهای دیجیتال (رمز ارزها) (قسمت اول)

برای اینکه مدیریت خطرهای امنیتی سایبری ارزهای دیجیتال (رمز ارزها) بهتر انجام شود، حفظ امنیت حساب کاربری خود را در اولویت قرار دهید.

آزمون پرومتریک چیست؟

آزمون پرومتریک یک شبکه مرکز آزمایش متشکل از هزاران سایت در 180 کشور است که امتحانات زیادی از جمله دیپلمات ملی، موسسه نفت آمریکا و... را شامل می شود.

افتتاح حساب پي پال كودكان

افتتاح حساب پي پال كودكان یکی از خدماتی است که به تازگی پي پال به منظور مديريت و كنترل بهتر مالي آينده كودكان از طريق اكانت والدين در نظر گرفته است.

کیف پول کاغذی ارز دیجیتال چیست؟ چگونه کیف پول کاغذی بسازم؟

كيف پول كاغذي ارز دیجیتالی همان كليد عمومي و خصوصي چاپ شده روي كاغذ، پلاستيك و ... است، اين كيف پول به عنوان يك نوع ذخيره سازي سرد در نظر گرفته مي‌شود.

نکاتی که جهت آمادگی برای شغل آینده خود باید در نظر داشته باشید

برای اینکه بتوانید آمادگی برای شغل آینده خود پیدا کنید و بهتر تصمیم بگیرید، باید ابتدا هدف خود را مشخص کنید، سپس در آن زمینه به فعالیت عملی بپردازید و ...

معرفی کیف پول ارز دیجیتال Jet8

معرفی یکی از بهترین کیف پول های ارز دیجیتال به نام کیف پول ارز دیجیتال Jet8 به همراه بیان ویژگی ها و کاربردهای این کیف پول ارز رمزنگاری شده.

بهترین افزونه های گوگل ادوردز برای بهبود کمپین های تبلیغاتیPPC

افزونه های گوگل ادوردز به منظور افزايش نرخ كليك و رتبه سايت به شما در بهبود روند كسب و كارتان كمك ميكنند و باعث ایجاد کلیک بیشتری بر روی تبلیغات شما میشود.

افتتاح حساب پس انداز پی پال

آشنایی با یکی از انواع حساب های پی پال به نام حساب پس انداز پی پال و ذکر امکاناتی که برای کاربران فراهم کرده است به همراه نحوه ی استفاده از آن.

معرفی کتاب هایی که هر کارآفرین باید بخواند

معرفی برخی از بهترین کتاب هایی که هر کارآفرین باید بخواند به همراه ذکر نام نویسنده ی کتاب و درس هایی که هر کتاب به کارآفرینان خواهد آموخت.