آخرین مطالب

معرفی بهترین اپلیکیشن های ترید ارز دیجیتال 2019

برای مبادلات ارز دیجیتال خوب است که از اپلیکیشن های ترید ارز دیجیتال استفاده کنید و با ویژگی های این اپلیکیشن ها بهتر آشنا شوید.

علت نوسان نرخ ارز | چرا نرخ ارز نوسان دارد؟

در حقیقت نوسان نرخ ارز با میزان تقاضای آن نسبت مستقیم دارد. هر چه تقاضا بیشتر شود، قیمت ارز نیز بیشتر می شود و هر چه تقاضا کمتر شود، قیمت ارز کاهش می یابد

چگونگی کسب درآمد از پیوت (Pivot)

اپلیکیشن پیوت (Pivot) یکی از انجمن های رمزنگاری است، که سرمایه گذاران بلاک چین می توانند با یکدیگر در ارتباط بوده و همکاری کنند.

امنیت حساب وب مانی را با استفاده از E-NUM افزایش دهید

E-NUM یک سیستم به روز رسانی شده برای اخذ مجوز وب مانی می باشد که امنیت اطلاعات پیشرفته را از طریق رمزنگاری برای کاربران فراهم می کند.

خرید از فروشگاه آنلاین تائوبائو (Taobao)

فروشگاه آنلاین تائوبائو (Taobao) یک فروشگاه چینی است که توسط موسس فروشگاه بزرگ علی بابا تاسیس شدو م حصولات مختلفی در این فروشگاه ارائه شده است.

معرفی پلتفرم IranRescueBit برای پرداخت خیرین با بیت کوین

توسعه دهندگان ارز دیجیتال در ایران یک پلتفرم بلاک چین ایجاد کرده اند که IranRescueBit نام دارد و امکان پرداخت با ارز دیجیتال در آن وجود دارد.

مشکلات مبادلات بیت کوین در ایران

دولت ایران لایحه ای را به تصویب رسانده است که فعالان در حوزه ی استخراج ارز دیجیتال و مبادلات بیت کوین باید رسما فعالیت خود را اعلام کنند.

سود آوری استخراج ارز دیجیتال چگونه است؟ (قسمت دوم)

میزان سود آوری استخراج ارز دیجیتال مسئله ای قابل بحث است چرا که عواملی وجود دارد که در میزان سود دهی دخیل هستند از جمله : هزینه ی الکتریسیته و ...

بررسی میزان سود آوری استخراج ارز دیجیتال (قسمت اول)

بررسی این مسئله که میزان سود آوری استخراج ارز دیجیتال چگونه است و آیا با در نظر گرفتن فاکتورهای تاثیرگذار در این زمینه می توان به سود رسید؟

چرا باید طرح کسب و کار یا بیزینس پلن داشته باشیم؟

برای اینکه بخواهید یک کسب و کاری را راه اندازی کنید و بتوانید در آن موفق شوید، باید زوایای کار با با داشتن یک طرح کسب و کار بسنجید.