آخرین مطالب

حذف اطلاعات صاحبان مستر کارت هند از سرورهای جهانی

آشنایی با یکی از انواع کارت های اعتباری به نام مستر کارت به همراه ذکر علت حذف اطلاعات صاحبان مستر کارت هند از سرورهای جهانی.

آشنایی با آزمون PTE | آزمون PTE چیست؟

آشنایی با آزمون PTE و نحوه ی تغییر برنامه آزمون و محل و زمان برگزاری آزمون به همراه راهنمائی های لازم برای پرداخت هزینه تغییر برنامه آزمون.

یک سرویس دهی یا پشتیبانی خوب باید چگونه باشد؟

معرفی مهم ترین ویژگی ها و خصوصیاتی که یک شرکت ارائه دهنده محصولات و خدمات در زمینه سرویس دهی یا پشتیبانی از مشتریان باید داشته باشد.

فارم ماینینگ بیت کوین  چیست؟

معرفی استخراج ارز دیجیتال بیت کوین به روش فارم ماینینگ به همراه ابزارها و ملزومات کار و نیز بیان چگونگی ساخت یک فارم برای استخراج ارز دیجیتال.

ارزان ترین کشورها برای تحصیلات دانشگاهی کدامند؟

معرفی ارزان ترین کشورها برای ادامه تحصیل وبیان امکاناتی که درهر دانشگاه برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته شده و هزینه ها در آن دانشگاه ها.

مقاصد گردشگری امن برای زنان در دنیا کدامند؟

معرفی برخی از مهم ترین مقاصد گردشگری امن دنیا برای زنان به همراه بیان مهم ترین ویژگی های هر کدام از آن شهرها که باعث شده به مکانی امن برای سفر تبدیل شوند.

چگونه باید بیت کوین را ذخیره کنیم؟ ذخیره بیت کوین آنلاین یا آفلاین

چگونگی ذخیره بیت کوین و بررسی اینکه ذخیره سازی را آنلاین انجام دهیم یا آفلاین و بیان راهنمائی ها و راه حل های مناسب برای انجام آن.

چگونه شهروند آلمان شویم؟ | راه های دریافت شهروندی آلمان

بیان راهنمائی های لاز م برای اینکه بدانید چگونه شهروند آلمان شوید به همراه سایر نکات مهم و مفید برای گرفتن اقامت دائم در کشور آلمان.

کیف پول موبایل بیت کوین مایسلیوم (Mycelium)

معرفی کیف پول ارز دیجیتال مایسلیوم (Mycelium) به همراه بیان مهم ترن یژگی ها و امکاناتی که برای کاربارن فراهم کرده است و نیز ویژگی های امنیتی بالای آن.

ویژگی امنیتی جدید مستر کارت برای جلوگیری از صدور صورتحساب خودکار

اشنایی با ویژگی امنیتی جدید مستر کارت در زمینه ی عدم صدور صورت حساب خودکار برای مشتریان بلافاصله پس از اتمام استفاده آزمایشی.