راهنمای فعالسازی کد تخفیف تراپی برای جشنواره وب و موبایل
به خاطر حمایت شما از تراپی به عنوان یکی از کاندیدهای جشنواره وب و موبایل در بخش مالی و بانکی سپاسگزاریم. به رسم قدردانی، همکاران ما برای کلیه خدمات مورد نیاز شما در حوزه‌ی پرداخت‌های بین‌الملل کد تخفیف تا مبلغ 500.000 ریال در نظر گرفته اند. لطفا جهت راهنمای فعالسازی کد تخفیف تراپی مراحل زیر را طی کنید.

اگر تاکنون کد تخفیف را دریافت نکرده‌اید؛ برای شرکت در این رای گیری مردمی در جشنواره وب و موبایل، می‌توانید از لینک زیر اقدام کرده یا به وب سایت تراپی بروید و با انتخاب بنر مخصوص که در صفحه اصلی قرار دارد، در این رای‌گیری شرکت نمائید. لازم به توضیح است که برای رای دادن می توانید از طریق وبسایت یا تلفن هوشمند اقدام فرمائید که مراحل ذکر شده برای هر دو یکسان است.

شرکت در رای‌گیری جشنواره‌ی وب موبایل

راهنمای فعالسازی کد تخفیف تراپی

1. از صفحه باز شده روی گزینه "رای می دهم" مطابق با تصویر زیر کلیک فرمائید.

فعالسازی کد تخفیف تراپی

سپس شماره موبایل خود را وارد کرده و مرحله بعد را انتخاب نمائید.

شرکت در جشنواره وب و موبایل

مطابق با تصویر زیر روی دکمه "بله" کلیک فرمائید.

فعالسازی کد تخفیف تراپی

رای شما ثبت گردید. از حمایت و همراهی همیشگی تان سپاسگزاریم. برای بهره مندی از کد تخفیف پس از آنکه تصویر زیر با مضمون "رای شما برای وبسایت تراپی با موفقیت ثبت شد" را مشاهده کردید؛ از کل صفحه مطابق با تصویر زیر عکس گرفته، ذخیره نمائید و از طریق لینک زیر برای ما ارسال نمائید.

 

ارسال تصویر و دریافت کد تخفیف

همچنین در صورت تمایل می توانید به سوالات، مطابق با تصویر زیر به پشتیبانی، کیفیت و... مجموعه تراپی از یک تا 5 رای دهید.

راهنمای فعالسازی کد تخفیف تراپی

پس از دریافت تصویر و بررسی آن توسط کارشناسان ما، کد تخفیف شما تائید می شود که از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد. می توانید از کد تخفیف برای کلیه خدمات مورد نیاز تان در حوزه‌ی پرداخت‌های بین‌الملل استفاده نمائید.

 

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان