نقد کردن درآمد ارزی اینترنتی | نقد کردن ارز

  • ۱۳۹۵/۱۲/۳۰
  • مهناز قانع
  • 1,209 بار

یکی از مهمترین سرویس های تراپی، فراهم کردن امکانات و تسهیلاتی جهت نقد کردن درآمد ارزی اینترنتی شما می باشد. درآمدهای کسب شده شما میتوانند بصورت دلار، یورو، پوند و روبل روسیه در حساب های وب‌مانی، پی پل، پرفکت مانی و یا حواله وسترن یونیون باشند. در صورتیکه دارای درآمدهای ارزی هستید و بدلیل مسائل تحریم، با نقد کردن درآمد خود مشکل دارید، می توانید این کار را به ما بسپارید. هدف ما نقد کردن درآمد ارزی شما با بالاترین نرخ تبدیل در سریع ترین زمان ممکن می باشد. برای رسیدن به بهترین ها همراه ما باشید!

 

تبدیل درآمد ارزی به ریال

 

نقد کردن درآمد ارزی

بالاترین نرخ تبدیل انواع ارزها به ریال                     دریافت معادل ریالی در کمترین زمان ممکن                           پشتیبانی از انواع ارزها                     

نقد کردن درآمد ارزی

غفلت ها و اشتباهات، بر میزان آسیب پذیری می افزاید و دقت و درست دست به عمل زدن، اقبال موفق شدن را افزایش می دهد. گرفتن پروژه های دورکاری نیز جزء کارهایی است که با انجام دادن آن به غیر از ارتقاء در تخصص خود، به درآمد مکمل نیز دست می یابید. البته در این مسیر ما شما را تنها نمی گذاریم. می توانید "نقد کردن درآمد ارزی" خود را به ما بسپارید. کلیه فعالیت های ما زیر نظر "انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی" می باشد. در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید با ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان در این زمینه استفاده کنید.

Paypal

پی پال یکی از شناخته شده ترین و رایج ترین روش های پرداخت درآمد ارزی در اینترنت می باشد. افراد  یا شرکت هایی که درآمد ارزی دارند مانند فریلنسرها و یا سایت های تبلیغات کلیکی  می ‌توانند پس از هماهنگی با کارشناسان تراپی، درآمد خود را به حساب پی پل تراپی ارسال کنند. این درآمدهای ارزی می تواند شامل دلار، یورو و پوند بصورت مستقیم باشند. ارزهای دیگر بر طبق تبدیل ریت در پی پل و بر اساس معادل دلاری آن محاسبه میشود.
در حال حاضر، نرخ خرید هر ارز (اعم از دلار، یورو و پوند) پی پل از مشتریان، با نرخ خرید اسکناس در بازار روز یکی میباشد.  جهت نقد کردن ارز خود میتوانید همین الان با سایت تماس بگیرید و به سرعت و راحتی درآمد خود را به داخل کشور انتقال داده و نقد کنید.

Western Union

وسترن یونیون یکی دیگر از روش های شناخته شده پرداخت در دنیا می باشد. این روش بیشتر مناسب افردی است که در خارج از کشور کار می کنند و قصد ارسال مبالغی برای خانوده ‌شان دارند.  در این روش، پس از هماهنگی با تراپی، شخصی که قصد ارسال پول دارد یه یکی از دفاتر وسترن یونیون مراجعه می کند و فرم حواله وسترن یونیون را با نامی که تراپی در اختیار شما می میگذارد، پر می کند. پس از دریافت مبلغ ، در کمتر از 24 ساعت، معادل ریالی مبلغ ارسال شده با مشتری تسویه می گردد. در حال حاضر برای حواله های وسترن یونیون، نرخ خرید معادل 1% کمتر از نرخ روز اسکناس می باشد.

WebMoney

وب ‌مانی یکی دیگر از روش های پرداخت الکترونیکی‌ است که کاربران بسیاری در سراسر دنیا دارد. وب مانی همانند پی پال برای کسانی کاربرد دارد که درآمدهای ارزی آنلاین دارند. مانند طراحان و برنامه نویسانی که به صورت فریلنس کار می کنند و برای نقد کردن درآمدهایشان با مشکل مواجه هستند.
در این روش، اشخاص یا شرکت ها، پس از هماهنگی با کارشناسان ما در تراپی، اطلاعات کیف پول وب مانی تراپی را دریافت می کنند. از این طریق و با استفاده از کیف پول وب مانی، می توانند درآمدهای ارزی خود را دریافت کنند. پس از انتقال مبلغ به حساب وب مانی تراپی، مبلغ انتقال یافته طبق نرخ اسکناس روز در کمتر از 24 ساعت، با مشتری تسویه می گردد. از طرفی کسانی که خود نیز دارای حساب وب مانی هستند و به دنبال مکانی مطمئن جهت "نقد کردن درآمد ارزی" می باشند نیز می توانند فرم سفارش مربوطه را تکمیل نمایند تا در سریع ترین زمان ممکن پس از انتقال درآمد خود به ما معادل ریالی درآمد ارزی خود را دریافت نمایند.

PerfectMoney

پرفکت مانی، یکی از مطمئن ترین روشهای انجام مبادلات ارزی می باشد. خوشبختانه خدمت "نقد کردن درآمد ارزی" حساب پرفکت مانی شما را نیز ما می توانیم انجام دهیم و در کمترین زمان ممکن به ریال تبدیل کنیم. ما هر سه حساب پرفکت مانی شامل دلار، یورو و طلا را پشتیبانی می کنیم.

اسکریل

از دیگر روش هایی که می توانید جهت نقد کردن درآمد ارزی خود بهر مند شوید حساب اسکریل است. خوشبختانه متخصصان ما در مجموعه تراپی، درآمد هر دو نوع حساب اسکریل شامل حقیقی و حقوقی را می توانند برای شما به ریال تبدیل کرده و به حساب یکی از بانک های ایرانی که در زمان درخواست سفارش، ثبت کرده اید واریز نمایند.

 

اگر شما دارای درآمد ارزی هستید، می توانید با استفاده از هر کدام از سرویس هایی که در بالا توضیح داده شد، در آمد خود را به آسانی و در اسرع وقت بصورت نقد دریافت کنید. برای اینکار فقط کافیست که با همکاران ما در تراپی تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

به خود می بالیم که به شما متخصصان گرامی خدمت می کنیم. "هرگز" شما را "تنها" نمی گذاریم! لطفا با ما در تماس باشید.

نظر خود را ارسال کنید