آخرین مطالب

استفاده پی پال از بیت کوین و پیش بینی تحول عظیم آن

بیان توضیحاتی در خصوص استفاده پی پال از بیت کوین و پیش بینی تحول عظیم آن به همراه نقشی که تکنولوژی بلاک چین در صنایع مختلف می تواند ایفا کند.

عرضه ارزهای دیجیتال جدید فیسبوک، توئیتر و تلگرام یا برنامه مدیریت سرمایه؟

نکاتی در مورد اینکه عرضه ی ارزهای دیجیتال توسط فیسبوک، توئیتر و تلگرام چه تاثیری می تواند در صنعت بانکداری شخصی داشته باشد.

درگاه پرداخت الکترونیکی یونی پی (UnionPay) چیست و چه امکاناتی دارد؟

آشنایی با یکی دیگر از درگاه های پرداخت الکترونیکی به نام یونی پی (UnionPay) که یک درگاه پرداخت چینی می باشد به همراه امکانات این پلتفرم.

آموزش کار و ثبت نام در سایت لوکال بیت کوینز (LocalBitcoins)

آشنایی با وب سایت لوکال بیت کوینز (LocalBitcoins) به همراه بیان امکانات فراهم شده در این وب سایت برای کاربران و نحوه ی ثبت نام در لوکال بیت کوینز.

ارز دیجیتال تتر (tether) چیست؟

آشنایی باارز دیجیتالی که با دلار از لحاظ قیمت و ارزش برابری می کند به نام تتر (tether) به همراه توضیحاتی در مورد مزایا و معایبی که دارد.

پرداخت هزینه‌ کارت های توریستی توسط ویزا کارت و مستر کارت

شرکت ویزا کارت و مستر کارت پیشنهادی را مطرح نموده است که طی آن هزینه کارت های توریستی را پرداخت نماید تا در اتحادیه ی اروپا جریمه ها را سرکوب کند.

چگونگی عرضه و فروش بیت کوین به عنوان انبار ارزش

بیان مقایسه بیت ارز دیجیتال و طلا و صحبت در مورد اینکه آیا بیت کوین به عنوان انبار ارزش می تواند مورد استفاده قرار گیرد یا نه؟

معرفی بهترین شهرهای کانادا برای مهاجرت

اگر به دنبال بهترین و مناسب ترین مکان ها درکشور کانادا برای مهاجرت هستید، کبک، آنتاریو و آلبرتا از بهترین شهرهای کانادا برای زندگی، تحصیل و کار می باشند.

نخستین مبادلات ارز دیجیتال در ویتنام

بیان اخبار موجود در زمینه ی اولین مبادلات ارز دیجیتال در کشور ویتنام که با همکاری چند شرکت از جمله Link Thanh و KRONN Ventures AG می باشد.

پرداخت هزینه خرید بلیط مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی 2019

آشنایی با مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی و توضیحاتی در مورد نحوه ی برگزاری این مسابقات و بیانراهنمائی های لازم برای خرید بلیط جهت تماشای مسابقات.