آخرین مطالب

آزمون SAT چیست؟ | ثبت نام در آزمون SAT

آشنایی با یکی از آزمون های بین المللی به نام آزمون SAT به همراه ذکر نکاتی جهت لزوم دریافت این مدرک و نحوه ی ثبت نام در آزمون و وپرداخت هزینه ی آن.

معرفی بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان فرانسه

آشنایی با برخی از بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان فرانسه به همراهی ویژگی های آن ها و متد آموزشی که از طریق آن زبان فرانسه به کاربران آموزش ذاذه می شود.

Airtm چیست؟ | افتتاح حساب ایر تی ام Airtm

آشنایی با یکی از پلتفرم های تبادلات ارزی به نام ایر تی ام Airtm به همراه بیان ویژگی ها امکاناتی که برای کاربران فراهم کرده است و نحوه ی ایجاد اکانت.

کیف پول ارز دیجیتال Exodus چیست؟

برای نگهداری ارزهای دیجیتال از کیف پولهای ارز دیجیتال استفاده می کنند که هر نوع ارز دیجیتال دارای کیف مخصوص میباشد. کیف پول Exodus نیز یکی از انواع آن هاست.

چگونگی انتقال پول از نئوباکس به حساب بانکی ایران

زمانی که از وب سایت ها خارجی مانند نئوباکس کسب درآمد می نمائید، باید از چگونگی انتقال پول از نئوباکس به حساب بانکب خود در ایران نیز آگاهی داشته باشید.

با بهترین اپلیکیشن ها برای امنیت بانوان در سال 2019 آشنا شوید

معرفی بهترین اپلیکیشن ها برای امنیت بانوان در سال 2019 که در مواقع خطر برای بانوان در جوامع نا امن می تواند بسیار مفید باشد.

آشنایی با مراحل راه اندازی استارت اپ در سال 2019 (قسمت دوم)

راه اندازی استارت اپ نیاز به تمرکز بیشتر روی چالش­ های پیش رو و بهبود فرآیندهای کسب و کار در آینده دارد که در صورت آشنایی با آن ها، موفقیت های بیشتری کسب خواهید کرد.

مراحل راه اندازی استارت اپ در سال 2019 (قسمت اول)

برای راه اندازی هر کسب و کار مقدماتی لازم است و مراحلی وجود دارد که با آشنایی با مراحل راه اندازی استارت اپ شما قادر خواهید بود در کار خود موفق تر عمل کنید.

همه چیز درباره نتلر (Neteller) : خرید، افتتاح و وریفای حساب

آشنایی با سریس نتلر، مزایای استفاده از آن، چگونگی افتتاح حساب نتلر به همراه خدمات ارائه شده توسط نتلر.

افزایش شانس و پذیرش محصول جدید در بازار

آشنایی با برخی از فاکتورهای مهم افزایش شانس و پذیرش محصول جدید در بازار و زمینه ی کاربردی آن ها برای شرکتها و سازمان ها.