بلاگ

چند نکته ی مهم برای نامگذاری استارت اپ ها

بیان تاثیر یک نام درست بر میزان موفقیت کسب و کار شما به همراه نکات مهم برای نامگذاری استارت اپ که به شما در انتخاب یک نام درست کمک می کند.

بهترین مکان ها برای مسافرت در زمستان | بهترین مقاصد گردشگری | لیستی از بهترین کشورها

معرفی برخی از بهترین مکان ها برای مسافرت در زمستان و به همراه بهترین مقاصد گردشگری برای علاقه مندان به سفر در فصل سرد سال.

آیا وردپرس برای بازاریابی وابسته مناسب است؟

بازاریابی وابسته به فرآیندی گفته می شود که شما حق کمسیون خود را با معرفی کالا به دیگران از صاحب کالا دریافت میکنید.وردپرس به انجام این کار کمک شایانی...

معرفی بهترین برنامه های ویرایش عکس

با استفاده از بهترین برنامه های ویرایش عکس دیگر نیازی به داشتن دوربین حرفه ای نیست چرا که هر نوع ویرایشی با این برنامه ها قابل انجام است.

چند شغل آنلاین که می توانید از همین امروز شروع کنید

افراد زیادی به داشتن یک شغل پردرآمد که برای شروع نیاز به سرمایه ی زیادی نداشته باشد، مثل شغل آنلاین فریلنسرینگ، dropshipping و...تمایل دارند.

ویپ (VOIP) چیست؟ | دلایل استفاده از VOIP و تاثیر آن در رونق کسب و کار

آشنایی با تکنولوژی ویپ (VOIP) به همراه بیان چندین دلیل از مهم ترین دلایلی که ویپ (VOIP) می تواند به موفقیت کسب و کار شما کمک کند.

مقایسه PayPal و Payoneer و Bitwage

با مقایسه PayPal و Payoneer و Bitwage می توانید انتخاب بهتری برای انجام پرداخت ارزی خود به سراسر جهان داشته باشید.

آینده مگنتو (پلت فرم تجارت الکترونیک) چگونه است؟

مگنتو یکی از پلتفرم های تجارت الکترونیک است که بسیاری از افراد برای ساخت سایت فروشگاهی به دلیل قابلیت های شخصی سازی از آن استفاده می کنند.

چگونه هتل خوب و ارزان رزرو کنیم؟ | راه های پیدا کردن هتل ارزان

گاهی برای یک سفر کوتاه نیاز مند رزرو یک هتل ارازان قیمت می شویم. روش هایی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان هتل ارزان پیدا و رزرو کرد.

چگونه یک استارت اپ (statrup) راه بیندازیم ؟

نکات کلیدی برای اینکه یک استارت اپ (statrup) راه بیندازیم، به همراه توضیحات مختصری در مورد هر کدام از نکات ذکر شده برای شروع یک کسب و کار جدید.