آخرین مطالب

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال در سال 2020

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال در سال 2020 به همراه ذکر چند نکته در مورد لزوم توجه به پیش بینی های متخصصان این حوزه برای رسیدن به سود از سرمایه گذاری رمزارزها.

گرین کارت EB-1 آمریکا چیست؟

آشنایی با یکی دیگر از انواع کارت سبز برای اقامت دائم در ایلات متحده به نام گرین کارت EB-1 آمریکا به همراه چگونگی دریافت و هزینه ی آن.

علت افزایش سهام پی پال در سال 2020

بررسی دلایل مربوط به پیش بینی افزایش سهام پی پال در سال 2020 به همراه ذکر عوامل تاثیرگذار بر آن و پیشرفت پی پال در سال جدید.

اتمام پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز 7

پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز 7 به پایان رسیده است و از این به بعد کاربران ویندوز 7 امکان استفاده از هیچیک از موارد امنیتی و همچنین امکانات جدید را ندارند.

مستر پس (Masterpass) چیست؟ کیف پول مسترکارت

آشنایی با کیف پول ارزی مسترکارت با نام مستر پس (Masterpass) به همراه بیان ویژگی های این کیف پول و ذکر مزیت های آن برای پرداخت سریع و مطمئن.

بهترین کارت های اعتباری سال 2020 کدامند؟

معرفی برخی از بهترین کارت های اعتباری سال 2020 به همراه ویژگی ها و مزایایی که شرکت های صادر کننده ی این کارت ها برای کاربران در نظر گرفته اند.

معرفی بهترین شرکت ها برای کار در منزل

معرفی برخی از بهترین شرکت ها برای کار در منزل که کاربران و علاقه مندان به فعالیت و کسب درآمد در منزل و از راه دور اجازه ی فعالیت از هر کجا را می دهد.

مشاغل پرتقاضا در سال 2020 را بشناسید

معرفی برخی از مشاغل پرتقاضا که پیش بینی می شود در سال 2020 به آن مشاغل بیشتر از سایر حرفه های موجود نیاز باشد و توضیحاتی در مورد آن ها.

سفر به آذربایجان در سال 2020 | هر آنچه باید بدانید

بیان مهم ترین نکاتی که در مورد سفر به آذربایجان باید بدانید به همراه ذکر مواردی مربوط به دریافت e-visa و راهنمایی برای پرداخت هزینه ی آن.

رایانه کوانتومی گوگل یک آزمایش غیر ممکن را انجام داد

آشنایی با رایانه کوانتومی گوگل به همراه ذکر ویژگی ها و توانایی این سیستم در انجام محاسبات در مقیاس های بسیار بزرگ در مقایسه با سایر سیستم های موجود.