توصیه های مهم برای تازه کاران سرمایه گذاری ارز دیجیتال
با وجود اینکه ارزهای دیجیتال کمتر از یک دهه است که فراگیر شده اند، و این مدت زیادی نیست، اما در میان سرمایه گذاران از محبوبیت خاصی برخوردار است.اما مشکل اینجاست که هیچکس نمی داند چگونه آن ها را تجزیه و تحلیل کند. در این مقاله، قصد داریم برخی از ابزارهای رمزنگاری ارزهای دیجیتال را که توسط بسیاری از سرمایه گذاران ارز دیجیتال در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد، را برای شما همراهان همیشگی معرفی کنیم. این ابزارها به شما تازه کاران سرمایه گذاری ارز دیجیتال کمک می کند که به عنوان یک سرمایه گذار به تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری های ارزی خود بپردازید. جالب است بدانید که بیشتر این ابزارها، کاملا رایگان می باشد.

چند توصیه ی مهم برای تازه کاران سرمایه گذاری ارز دیجیتال

تازه کاران سرمایه گذاری ارز دیجیتال، در ادامه قصد داریم برخی از بهترین ابزار های تجزیه و تحلیل در امر سرمایه گذاری ارزی را برای شما معرفی نمائیم. با ما همراه باشید.

 • ابزار CoinMarketCal 

این یکی از کامل ترین ابزارهای کامل و رایگان برای شناختن اخبار معتبر و شایعات در مورد cryptocurrency یا ارز دیجیتال مورد علاقه شما است. با استفاده از آن طبق شواهدی که بر اساس زمان بندی است، می توان استراتژی خرید / فروش / HODL خود را فرموله کرد. شما حتی به راحتی می توانید دقت بیش از 90٪ از آنچه که در CoinMarketCal مشاهده می کنید را داشته باشید.

 • ابزار Crypto Portfolio (ابزار پیگیری سود ارزی خود)

زمانی که شما نیاز دارید بدانید که چند واحد ارزی برای شما باقی مانده است و یا از همه مهمتر اینکه بدانید درصد سود و زیان شما چقدر است، این ابزار به کار شما می آید.

تازه کاران سرمایه گذاری ارز دیجیتال

 • ابزار MatchCoins

MatchCoins یکی دیگر از انواع ابزارهای رمزنگاری مفید است که توسط آن می توانید میزان سود سرمایه گذاری خود را محاسبه نمائید.

با استفاده از MatchCoins ، می توان دو واحد ارزی ازنوع همسان یا غیر همسان بر اساس پارامترهای زیر مقایسه کنید:

 1. قیمت، USD
 2. قیمت BTC
 3. سرپوش بازار
 4. مجموع عرضه
 5. توزیع
 6. دور در مقابل مجموع
 • ابزار CoinCheckup

CoinCheckup، درست مانند یک آزمایشگاه و یا یک فروشگاه یکپارچه عمل می کند و همچنین یکپارچه ترین راه حلی است که به صورت رایگان در بازار برای تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد.

CoinCheckup یک پلت فرم تحلیل رمزنگاری است که به شما این امکان را می دهد که بینش های مختلفی در مورد انواع مختلف رمزنگاری  وارزهای دیجیتال از زوایای مختلف به دست آورید. برخی از این زوایا عبارتند از:

نمودار
تجزیه و تحلیل اساسی ارز
مشخصات ارز
آمار سرمایه گذاری
پیش بینی ها
اخبار و غیره ...
 

 • ابزار CryptoMiso

با استفاده از CryptoMiso، می توانید ببینید که چند نفر یک پروژه رمزنگاری خاص یا سرمایه گذاری ارزی را در یک زمان مشخص انجام داده اند.این ابزار، یک ردیابی سطح بالا را برای فعالیت های توسعه در یک پروژه رمزنگاری خاص فراهم می کند. 

 • ابزار Crypto News Aggregators

Crypto News Aggregators در واقع یک ابزار نیست، بلکه یک مفهوم است که توسط بسیاری از ابزارها برای جمع آوری اخبار ارز دیجیتال در یک مکان در دسترس قرار می گیرد و به سرمایه گذاران کمک می کند تا در  به راحتی  شایعات واقعی را تشخیص دهند.

این خبرگزاران اخبار را از همه ناشران رمزنگاری عمده به دست می آورند. این سایت ها عبارتند از:

Coinsutra.com
newsbtc.com
cointelegraph.com
bitcoinist.com
ethnes.com و ....
و همچنین، برخی از ابزارهای جمع کننده خبر از توییتر  که پیش از این برای تجزیه و تحلیل سرمایه گذاران اختصاص داده شده اند.

به این ترتیب سرمایه گذاران می توانند  بدون هیچ زحمتی اخبار مربوط به رمزنگاری های متفاوت را نگهداری نمایند و استراتژی های خود را مطابق با آن مطرح نمایند.

دوستان عزیز، تازه کاران سرمایه گذاری ارز دیجیتال ، امید است مطالب ارائه شده  و ابزارهایی که معرفی کردیم برای شما تازه کاران سرمایه گذاری ارز دیجیتال مفید واقع شده باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری دیجیتال پیشنهاد می شود که مقالات زیر را مطالعه نمائید.

سرمایه گذاری در بیتکوین

سرمایه گذاری در کانادا ( شرایط و نحوه ایجاد کسب و کار | راه ها و فرصت ها)

نکات مهم جهت سرمایه گذاری در بازار ارز  

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان